Reklama

Żona Warszawy szczerze o depresji: "Wybiegałam zalana łzami"

Gościnią kolejnego odcinka podcastu wideo "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" jest Kasia Przydryga - fotografka, blogerka oraz mama jedynastoletnich bliźniaków: Vivi i Oliviera. Z Igorem Nowińskim "żona Warszawy" rozmawiała m.in. na temat macierzyństwa, fotografii, depresji oraz relacji z innymi uczestniczkami programu "The Real Housewives. Żony Warszawy". Cały odcinek dostępny poniżej.

Kasia Przydryga - "The Real Housewives. Żony Warszawy"

Kasia Przydryga to fotografka specjalizująca się w fotografii dziecięcej mody oraz promocji luksusowych hoteli i marek. Jest również matką jedenastoletnich bliźniaków, córki Vivi i syna Oliviera. 

Jak tłumaczy, jej droga do osiągnięcia sukcesu była pełna trudności. Zmuszona była zamieszkać z dziećmi u swojej matki, co skłoniło ją do pomysłu rozpoczęcia fotografowania dzieci i publikowania ich zdjęć na blogu. Już w 2012 roku jej blog został uhonorowany tytułem "Bloga Roku". Dzięki temu Kasia szybko zyskała uznanie i zaczęła otrzymywać propozycje współpracy od znanych polskich i zagranicznych marek. 

Reklama

Zobacz również: "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze": Monika Żochowska

Kaisa Przydryga o depresji: "Wypstrykałam się z endorfin"

W programie "The Real Housewives. Żony Warszawy" Kasia znana jest ze szczerości oraz otwartości i pozytywnego nastawienia do innych uczestniczek. Ma poczucie humoru oraz wydaje się być pełną życia optymistką, jednak, jak opowiedziała w rozmowie z Igorem Nowińskim, zmagała się również z depresją. Kiedy choroba wkroczyła w życie blogerki? W podkaście "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" opowiada:

Zobacz również: "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze": Anita Kuś-Munsanje

Kasia w rozmowie z Igorem Nowińskim tłumaczy również, że nie miała łatwego życia, ale to właśnie jej nastawienie pomagało jej zmagać się z przeciwnościami losu. Fotografka samotnie wychowywała dwójkę bliźniaków, miała problemy finansowe, musiała zamieszkać z matką, która jednak okazała być się dużym wsparciem dla gwiazdy.

Zobacz również: "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze": Magda Pyć-Leszczuk

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy