Reklama

Rolnicy. Podlasie.

Niezwykłe sceny w "Rolnikach". W wiosce pojawił się... czołg

W świątecznym odcinku serii "Rolnicy. Podlasie" wszystko może się zdarzyć. Do jednej z wiosek może nawet wjechać... czołg. Jakie jeszcze niezwykłe zdarzenia przydarzyły się bohaterom serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie"? Tego dowiecie się, oglądając świąteczny odcinek programu już w niedzielę, o godz. 20:15 w FOKUS.TV.

W Plutyczach Gienek w ramach świątecznego posiłku zamierza dać krowom rzepę w całości. W przygotowaniach pomaga mu Andrzej. Gienek ma też zabrać wnuczęta, Ninę i Kacperka, do wioski św. Mikołaja. Andrzej i Jastrząb przebierają się za elfy, natomiast Gienek zostaje gwiazdą wieczoru.

W Bronowie Agnieszka i Jarek myją i sprzątają dojarnię. Ustawiają też nowo przywieziony sprzęt - schładzarkę do mleka. Widzowie dowiedzą się, jak rolnicy dbają o mleczność krów. Jarek udaje się po karpia oraz montuje wraz z dziećmi mrugającą gwiazdkę na szczycie silosu.

Reklama

Monika z Pokaniewa przygotowuje stół do Wigilii. Pomagają jej dzieci, a potem także i mąż, Tomek. Chłopcy nie mogą się doczekać pierwszej gwiazdki. Gospodarzy czeka jednak spora niespodzianka, kiedy do ich drzwi pukają czołgiści należący do grupy rekonstrukcyjnej. Okazuje się, że mają pewne problemy z przeprawieniem się przez grzęzawisko. Tomek rusza z pomocą. Po wszystkim gospodarze zapraszają nieznajomych na kolację. Potem także śpiewają kolędy.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama