Reklama

Rolnicy. Podlasie.

"Rolnicy. Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?

Nowy odcinek popularnej serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę, o godz. 20:15 w FOKUS.TV. Co słychać u gospodarzy z Podlasia?

 W Plutyczach Gienek, Andrzej i Jastrząb muszą naprawić zepsute przez zwierzęta ogrodzenie na pastwisku nad Orlanką. Stado się rozpierzchło i trzeba również zagnać je w jedno miejsce. Panowie mogą liczyć na pomoc Jarka i Maćka.

W Pokaniewie Tomek poddaje testom nakładkę służącą do zbioru słonecznika. Wraz z operatorem Wieśkiem zamierzają wypróbować maszynę. Sprzęt spisuje się należycie, a wilgotność ziarna jest zadowalająca. Rolnik musi też przekonać się, jak sprawuje biogazownia. Decyzja o zainwestowaniu w energię z gnojowicy okazała się słuszna. Dzięki temu ma tani prąd.

Reklama

W Haćkach Michał, Natalia i Olek konserwują buraki na zimę. Najpierw warzywa trzeba podgotować, następnie zawekować. Po wszystkim rolnicy jadą nakarmić krowy i przygotowują pole do pracy, usuwając duże kamienie.

W piątym sezonie programu dokumentaliści powracają na Podlasie, aby sprawdzić, jak wiedzie się znanym wszystkim widzom bohaterom serii, m.in.: Emilce i Karolowi z Laszek, rodzinie Bogdana mieszkającego w Borowskich Ciborach czy Gieniowi z Plutycz i jego bliskim. W ich życiu teraz wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. Ich gospodarstwa się rozwijają, pojawiają się nowe zwierzęta. Rolnicy snują coraz śmielsze plany dotyczące ich pracy. 

Nowe odcinki popularnej serii można oglądać co niedzielę, o godz. 20:15 w FOKUS.TV. 

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy