Reklama
Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy.Podlasie: Czasem trzeba oderwać się od pracy

Romantyczne spotkanie i codzienne, gospodarskie obowiązki – taką mieszanką zobaczymy w najnowszym odcinku serii dokumentalnej „Rolnicy. Podlasie”. Program do obejrzenia już w niedzielę, o godz. 20.15 w telewizji Fokus TV.

W Laszkach Emilka i jej partner Karol usiłują zapędzić byka do koralu, nie wszystko jednak idzie zgodzie z planem. Para rozmawia na temat przyszłości Laury.

W Haćkach Olek i Michał mają zamiar zasiać ozimą pszenicę.

Michał wraz z żoną Natalią jadą do restauracji. Okazja jest wyjątkowa -  razem z córeczką będą świętować rocznicę ślubu. W Plutyczach muszą nakarmić owsem przebywające na pastwisku konie. Po powrocie okazuje się, że z jajek wykluły się kurczęta. Rolnicy muszą również podać kurom i krowom jedzenie.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.


INTERIA.PL/Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie | Rolnicy (program)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy