Reklama

Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie: Jesienna orka na Podlasiu

Na Podlasiu praca wre. Bohaterowie popularnej serii dokumentalnej mierzą się z trudami jesiennej orki. Czasem jednak znajdują również czas na zabawę na lokalnym festynie. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiesz się, oglądając najnowszy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy. Podlasie" już w niedzielę o godz. 20:15 w FOKUS TV.

 Podczas przygotowań do jesiennej orki Gienek zauważa, że w kole pługa brakuje powietrza. Wraz z Andrzejem muszą zwrócić się do Walka, który dawniej zajmował się wulkanizacją, po pomoc. Okazuje się, że źródłem problemu jest przebita dętka. Walek ją naprawia. Andrzej w ramach podziękowań orze ogródek kolegi. W Ciemnoszyjach Łukasz i Justyna otrzymują pozytywną ocenę uprawy żniw od specjalistów. Rolniczka musi przenieść małą jałoszke do cielęcej budki. Bogdan z Borowskich Ciborów i jego rodzina uczestniczą w festynie w Radziłowie. Podziwiają podrasowany ciągnik. Kinga z kolei powozi zaprzęgiem kucyków.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama