Reklama

Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie: Święta na Podlasiu!

Świątecznej atmosfery nie mogło zabraknąć na Podlasiu, gdzie nasi rolnicy przygotowywali się w najlepsze. Niespodzianki dla najbliższych, niezwykła stajenka, kolędy, a nawet wystrojona obora – to wszystko specjalnie na tę okazję. Premierą w niedzielę tylko w telewizji Fokus TV.

W Plutyczach pada śnieg, a Gienek i Andrzej przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Chcą oni sprawić niespodziankę najbliższym, jednak nie oznacza to rezygnacji z codziennych obowiązków - krowy przecież same się nie nakarmią. Na sam koniec nasi bohaterowie zasiądą do świątecznej kolacji.

W Laszkach Emilka urządza w swojej oborze stajenkę. Ustawia przywiezione od księdza figury, przygotowuje dekoracje i żłobek, a także przyprowadza własne zwierzęta. Efekty swojej pracy pokazuje zaproszonym dzieciom, którym również daje upominki, a następnie wraz z nimi śpiewa kolędy.

Reklama

Poświętne to wieś, w której mieszkają Łukasz i Kamil. Bliźniacy mają ręce pełne roboty, ale udaje im się znaleźć czas na udekorowanie obory lampkami. Tymczasem żona jednego z braci przygotowuje Wigilię. Niebawem wszyscy zbierają się przy świątecznym stole.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 42. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy | Podlasie | Rolnicy. Podlasie | fokus tv | emisja | zapowiedź | zwiastun

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy