"Rolnicy.Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?

Podczas pierwszego sianobrania w Plutyczach Andrzej zwozi bele. Nie ma ich zbyt dużo w tym roku z powodu suszy. Później z Gienkiem, Markiem i Jastrzębiem znoszą bele do stodoły i robią ciuki z zeszłorocznego siana. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiesz się, oglądając najnowszy odcinek popularnej serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę o godz. 20 w FOKUS.TV.

Co wydarzy się w nowym odcinku popularnej serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie"?
Co wydarzy się w nowym odcinku popularnej serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie"?materiały prasowe

Podczas pierwszego sianobrania w Plutyczach Andrzej zwozi bele. Nie ma ich zbyt dużo w tym roku z powodu suszy. Później z Gienkiem, Markiem i Jastrzębiem znoszą bele do stodoły i robią ciuki z zeszłorocznego siana. Następnie Andrzej i Gienek zdają w sklepie rolniczym naczynia po środkach do oprysków. Służy to zapobieganiu zatruwaniu środowiska.

W Pokaniewie Tomek i Monika przyzwyczajają jałówki do chodzenia na uwięzi w ramach przygotowań do wystawy. Nie jest to łatwe zadanie. Po zakończeniu pracy Tomek i Wiesiek przyrządzają nowy ekologiczny środek do oprysku kukurydzy. W Haćkach Michał i Natalia grabią siano, a Olek roztrząsa je maszyną, co sprzyja wysychaniu pokosów. Następnie panowie idą na pastwiska, by przegonić krowy z obszarów, na których nie ma już trawy.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}