"Rolnicy.Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?

W Laszkach Karol i Emilka muszą wywieźć obornik. Następnie rolniczka przygotowuje produkt z koziego twarogu z solą, czosnkiem i pieprzem w zalewie. Babcia daje rady w kwestii przypraw. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiesz się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę o godz. 20 w FOKUS.TV.

Na Podlasiu rozkwita lemoniadowy biznes
Na Podlasiu rozkwita lemoniadowy biznesmateriały prasowe

Gienek i Jastrząb potrzebują marchwi dla nowego cielaka. Idą do warzywniaka Pauliny. Nina i Kacperek ostrzegają, że ich mama nie będzie zadowolona, kiedy zorientuje się, że ktoś buszował w jej ogródku. Panowie namawiają dzieci do milczenia i obiecują im, że nauczą je biznesu polegającego na sprzedaży lemoniady. Pierwszą klientką jest sąsiadka.

W Laszkach Karol i Emilka muszą wywieźć obornik. Następnie rolniczka przygotowuje produkt z koziego twarogu z solą, czosnkiem i pieprzem w zalewie. Babcia daje rady w kwestii przypraw. W Pokaniewie Monika uczy syna obsługi kosiarki. Planuje też zrobić dżemy i soki z wiśni.

Tomek z Wieśkiem pokrywają nową halę plandekami. Gdy kończą, można w środku układać pierwsze bele. Po pracy Monika przynosi tort, który jest niespodzianka dla Tomka.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}