"Rolnicy.Podlasie": Powitanie wiosny na Podlasiu

Jastrząb i Gienek wymieniają się królikami, aby zadbać o zdrowie populacji. Przygotowują również paszę dla bydła. Następnie wraz z Pauliną i dziećmi tworzą kukłę, którą zamierzają wrzucić do rzeki z okazji wiosny. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiesz się, oglądając nowy ocinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" w niedzielę, o godz. 20 w FOKUS.TV.

Nowy odcinek programu "Rolnicy.Podlasie" obejrzysz w niedzielę w telewizji FOKUS.TV
Nowy odcinek programu "Rolnicy.Podlasie" obejrzysz w niedzielę w telewizji FOKUS.TVmateriały prasowe

Jastrząb i Gienek wymieniają się królikami, aby zadbać o zdrowie populacji. Przygotowują również paszę dla bydła. Następnie wraz z Pauliną i dziećmi tworzą kukłę, którą zamierzają wrzucić do rzeki z okazji wiosny.

Tomek i Wiesiek w Pokaniewie muszą naprawić rozstrząsacz, którego usterka opóźniała pracę w gospodarstwie. W Ciełuszkach Jurek i Wiesia zmieniają ściółkę klaczy i jej źrebięciu. Agnieszka i Jarek odwiedzają starsze małżeństwo z dziećmi.

Rolnicy muszą przypiłować zęby u konia, by ten mógł swobodnie jeść. Jurek i Jarek wyjaśniają dzieciom, jak kiedyś młóciło się zboże i odwiewało ziarno sitami.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę,  tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}