"Rolnicy.Podlasie": Sylwestrowe szaleństwa na Podlasiu

2022 rok dobiegł końca. Jak jego zakończenie świętowali gospodarze na Podlasiu i jak wyglądają ich noworoczne postanowienia? Tego dowiesz się, oglądając nowy odcinek popularnej serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie", już w niedzielę, o godz. 20:15 w FOKUS TV.

Rolnicy na Podlasiu witają nowy rok
Rolnicy na Podlasiu witają nowy rokmateriały prasowe

Gienek i Jastrząb odpoczywają na belach siana. Drzemkę zakłóca pojawienie się Andrzeja. Następnie przyjeżdżają też Artur i Marcin z Moniek, by pomóc przy zbieraniu drewna do nowej przegrody i przy jej stawianiu. Andrzej zdaje się zadowolony z rezultatu. Wszyscy składają noworoczne życzenia.

W Laszkach Emilka i Karol przyjmują parę z Kujaw. Mariusz i Lilka są nie tylko gośćmi, lecz także pomocnikami. Panie czyszczą koziarnię, natomiast mężczyźni przygotowują ciągnik, który musi przejść przegląd. Po pracy wszyscy przygotowują jedzenie i spożywają je na świeżym powietrzu. Bogdan z bliskimi składa wizytę Darkowi, specjaliście od tuningowania ciągników. Gospodarz pokazuje odnowioną maszynę i swoje konie. Jeden z nich umaszczeniem przypomina dalmatyńczyka. Kinga zdradza swoje marzenia na rok 2023.

W piątym sezonie programu dokumentaliści powracają na Podlasie, aby sprawdzić, jak wiedzie się znanym wszystkim widzom bohaterom serii, m.in.: Emilce i Karolowi z Laszek, rodzinie Bogdana mieszkającego w Borowskich Ciborach czy Gieniowi z Plutycz i jego bliskim. W ich życiu teraz wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. Ich gospodarstwa się rozwijają, pojawiają się nowe zwierzęta. Rolnicy snują coraz śmielsze plany dotyczące ich pracy.

Nowe odcinki serii można oglądać co niedzielę, o godz. 20:15 w FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}