Reklama

Reklama

Ślub i wesele

Błędy najczęściej popełniane przez przyszłe panny młode

Przygotowania do ślubu i wesela to czas wyjątkowy dla każdej kobiety. W końcu w większości związków to płeć żeńska przejmuje stery związane z organizacją tego szczególnego dnia. Kiedy ukochany padnie na kolana i wręczy pierścionek zaręczynowy, w głowie kobiety zaczyna rodzić się mnóstwo pomysłów, wyobrażeń i planów na temat ślubu i wesela. Niedługo potem rusza lawina przygotowań…

Wydarzenia, jakimi są ślub i wesele to z pewnością dla większości narzeczonych pierwsza przygoda z organizowaniem imprezy na tak dużą skalę - szczególnie, gdy decydujemy zrobić je "z pompą".

Reklama

Poszukiwanie wymarzonej sukni ślubnej, wygodnych, a zarazem szałowych butów, umówienie się na makijaż, fryzurę ślubną to tylko namiastka spraw, które przed ślubem musi ogarnąć każda panna młoda. Szczegółów do dogrania jest sporo, dlatego dla wielu kobiet ostatnie tygodnie przed ślubem to czas niepewności - czy aby na pewno o niczym nie zapomniałam? Nie daj się zwariować! Przygotowania do ślubu powinny być przyjemnością, a nie utrapieniem. Aby uniknąć gafy, rozczarowań i móc spokojnie przesypiać przedślubne noce, ważne, byś poznała błędy popełniane przez niemal każdą pannę młodą. Podpowiadamy, jak ich uniknąć. 

Za dużo na głowie, za mało rąk do pomocy

Przyszłe panny młode dzielą się zazwyczaj na dwie grupy - perfekcjonistki, które chcą zrobić wszystko samodzielnie, osobiście pilnując każdego, nawet drobnego szczegółu oraz na takie, które od razu zatrudniają wedding plannera, by zaoszczędzić sobie trudu i stresu. Jeśli należysz do tej pierwszej grupy, bardzo możliwe, że popełnisz jeden z podstawowych błędów. Oczywiście - to twój najważniejszy dzień i bardzo zależy ci, aby wypadł idealnie, lecz jeśli ilość spraw do załatwienia cię przerasta lub gdy coś idzie nie po twojej myśli, nie bój się prosić o wsparcie. 

Na pewno masz wśród rodziny czy znajomych oddane osoby, które z radością pomogą ci dopiąć wszystko na ostatni guzik. Podziel się z nimi częścią obowiązków - dzięki temu będziesz mieć więcej czasu dla siebie, a pomocnicy poczują się ważni - w końcu pomagają w planowaniu jednego z najważniejszych dni w twoim życiu.