Reklama

Reklama

Ślub i wesele

Oryginalne atrakcje weselne

Kolejne wesele. Fantastycznie! Świetna zabawa! Pyszne jedzenie! Spotkanie z rodziną! Ale… Zaraz, zaraz, przecież to nasze wesele!

Byliśmy już na kilkunastu weselach. Wszystkie były piękne, ale po jakimś czasie trudno ustalić co było na którym. Wszystko zlewa się w jedno przez to, że są do siebie tak podobne. Na każdym jest wodzirej, mniej lub bardziej rozbudowane oczepiny, wiejski stół z bimbrem i tym podobne.

Co zrobić, żeby nasze wesele zapadło głęboko w pamięć gości i nie było łudząco podobne do pozostałych? Jest kilka sposobów. Przede wszystkim atrakcje jakie możemy zapewnić gościom. Jedną z atrakcji może być weselne menu. Główne danie przyrządzane na oczach gości - tak zwane live cooking - to pomysł na uatrakcyjnienie wesela niewielkim kosztem. Genialnie sprawdzi się również stacja grillowa. Najpierw przychodzi do głowy grill jaki znamy z działki i sztampowe kiełbaski. Nic bardziej mylnego. Grillować możemy praktycznie każde mięso, warzywa, owoce, a także owoce morza.

Reklama

Nudny bufet z deserami za pomocą kilku urządzeń można zmienić nie do poznania. Zapach kawy z profesjonalnego ekspresu unoszący się w powietrzu zamiast kawy z termosu. Wyciskarka do pomarańczy i świeży sok zamiast smutnego napoju z kartonu. Pozostaje jeszcze wymienić wszechobecny sernik i szarlotkę na coś naprawdę wyjątkowego. Fontanna czekoladowa. Ciepła, płynna czekolada i maczane w niej ciastka, owoce, pianki, żelki, bezy. Czy może być coś piękniejszego? Takie rozwiązanie zapewne spodoba się najmłodszym uczestnikom przyjęcia, jesteśmy jednak przekonani, że wśród dorosłej publiczności również zyska wielu zwolenników. 

Detale składają się na sukces całości!

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy