Reklama

Reklama

Ślub i wesele

Siedem ślubnych gadżetów niewartych wydawania pieniędzy. Goście i tak nie zwrócą na nie uwagi!

​Każda z panien młodych pragnie, żeby jej ślub i wesele były idealne. Na długo przed imprezą przeczesują internet i katalogi w poszukiwaniu inspiracji. Chcą znać wszystkie aktualne trendy, żeby zachwycić gości. Często różnego rodzaju atrakcje - mniejsze czy większe - wiążą się ze sporymi kosztami. Tymczasem okazuje się, że na wiele rzeczy ludzie po prostu... nie zwracają uwagi.

O podpowiedzi, na co nie warto wydawać fortuny, jeśli budżet weselny jest ograniczony, zapytaliśmy Annę Machnowską z portalu-katalogu ślubnego PlanujemyWesele.pl.

Reklama

Niekiedy warto odłożyć na bok idealizm, zwłaszcza gdy w grę wchodzą duże pieniądze. Przemyślcie, co naprawdę się przyda i urozmaici tak ważne i piękne wydarzenie, a co po prostu będzie zbędne. Gdy coś naprawdę nam się spodoba, najpierw zróbmy dokładny research i upewnijmy się, że wybieramy opcję o dobrym stosunku ceny do jakości. Często da się znaleźć usługę znacznie tańszą, a dokładnie na wymaganym przez nas poziomie. 

Pamiętajmy, że zaproszone osoby przychodzą na ceremonię głównie po to, aby dzielić z nami szczęście w tym niezwykłym dniu. Jedyne, czego oczekują, to zaspokojenie głodu, pragnienia oraz... dobra zabawa!

A oto siedem rzeczy niewartych wydawania na nie fortuny:

1. Zaproszenia i winietki niczym królewska papeteria

W ślubnym szale łatwo się zatracić - zapominamy, że wiele rzeczy ma pełnić przede wszystkim funkcję użytkową, tak jak zaproszenia. Dopóki są czytelne i zawierają wszystkie niezbędne informacje, możemy bez wstydu je rozdawać. Oczywiście to przyjemne, gdy są śliczne i według najnowszych trendów. 

Jednak zastanówcie się: czy ręczna kaligrafia, zdobienia z 14-karatowego złota i pawie pióra naprawdę są wam potrzebne? Często to właśnie na takich drobnostkach tracimy najwięcej pieniędzy. Tymczasem nie łudźcie się - zaraz po ślubie wasze cudownie spersonalizowane zaproszenie wyląduje w najlepszym przypadku na dnie szuflady.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje