Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Baranek Bubu szuka mamy

"Rolnicy. Podlasie" to jeden z ulubionych programów polskich telewidzów. Oglądający, co niedzielę, o godz. 20 w FOKUS TV mogą śledzić nowe przygody mieszkających na Podlasiu rolników. W każdym odcinku pojawiają się zarówno zabawne, jak i wzruszające sytuacje. Co czeka nas w najnowszej odsłonie programu? Przekonacie się już w niedzielę, na antenie FOKUS TV.

Rolnicy. Podlasie. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Do Moniki i Tomka przyjeżdżają Gienek i Andrzej. Ostatni z rolników ma pomóc gospodyni w przenoszeniu cielaka do budki, a gospodarzowi - w przygotowaniu paszy i ściółkowaniu. Gienek opowiada Monice o swatach Andrzeja z pewną kobietą.

W Laszkach Emilka i jej brat Krzysztof zamierzają stworzyć skalny ogródek. Widzowie przekonają się, czy jej nowy baranek Bubu znalazł wśród mieszkanek gospodarstwa jakąś nową mamę.

Emilka oddziela klacze Iskrę i Kaję, matkę i córkę, aby ta młodsza przyzwyczaiła się do stanowiska w stajni. Dokumentaliści odwiedzą też Śledzianów. Diana, żona Dominika, karmi stado alpak marchewkami. Para musi też ostrzyc swoje owce walijskie czarnonose.

Reklama

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać program?

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20  - tylko w telewizji FOKUS TV.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy