Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Czas na nowy rytm dnia

Jesteście ciekawi co słychać w serialu "Rolnicy. Podlasie"? Jeśli tak, to mamy dla was dobre wieści - już w niedzielę o godzinie 20:00 na antenie FOKUS TV będziecie mogli obejrzeć kolejny odcinek z udziałem waszych ulubionych bohaterów. Co czeka nas w najnowszej odsłonie programu?

Rolnicy. Podlasie. Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

Paulina oraz jej ojciec i Jastrząb zamawiają pellet, czyli opał z wysuszonych trocin świerkowych i sosnowych. Służy on do ogrzewania domów. Przy okazji zakupów rolnicy zostają oprowadzeni po zakładzie w celu zapoznania się z procesem produkcji. Następnie transportują towar do gospodarstwa, a na miejscu mają problem z wyładunkiem.

Czytaj również: Rolnicy. Podlasie: Prace na gospodarstwie idą pełną parą

Agnieszka i Jarek z Bronowa podejmują prace związane z ogródkiem przejętym przez siostrę rolnika. Muszą wykarczować tuje i zburzyć starą piwnicę. Agnieszka początkowo ma obiekcje co do demontażu, ale Jarek stawia na swoim. 

Reklama

W Ciemnoszyjach Justyna i Łukasz zamierzają ogrodzić pastwisko drutem kolczastym, aby nie narażać krów na stres związany z elektrycznym pastuchem. Podczas przeprowadzania stada może dojść do niebezpiecznych sytuacji, gdyż zwierzęta bardzo ekscytują się wolnością. Mija trochę czasu, zanim przyzwyczają się do nowego rytmu dnia.

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać program?

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 26. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20  - tylko w telewizji FOKUS TV.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie | rolnicy program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy