Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Prace na gospodarstwie idą pełną parą

"Rolnicy. Podlasie" to program uwielbiany przez telewidzów z naszego kraju. Nic w tym dziwnego - oglądając perypetie tamtejszych bohaterów nie ma czasu na nudę! Co niedzielę, o godz. 20 w FOKUS TV możecie śledzić historie z udziałem mieszkających na Podlasiu rolników. Co czeka nas w najnowszej odsłonie programu? Przekonacie się o tym już w najbliższą niedzielę, na antenie FOKUS TV.

Rolnicy. Podlasie. Co wydarzy się w najnowszym odcinku?

Paulina z Plutycz potrzebuje pomocy ojca, Gienka, oraz Jastrzębia w przygotowaniu gruntu pod sadzenie pomidorów i ogórków. Rolnicy uprzyjemniają sobie pracę rozmowami. W Pokaniewie Monika postanowiła umieścić swoje rozsady w nieużywanych oponach z ciągników. 

Czytaj także: Rolnicy. Podlasie: Sezon na sadzonki

Tomek i Wiesiek mają przygotować "donice", ale nie jest to łatwe. Następnie pierwszy z panów plantuje grunt, a Monika wreszcie może posadzić rośliny. Wkrótce wizytę składa jej treserka psów. Tłumaczy Monice i Tomkowi, jak ułożyć Bellę, która dotychczas zachowywała się bardzo krnąbrnie, nieraz narażając samą siebie na niebezpieczeństwo. 

Reklama

Emilka przenosi do klatek pisklęta przepiórcze. Laszki odwiedza weterynarz, by odrobaczyć zwierzęta. Emilka, Karol i lekarz muszą również obejrzeć jedną z krów limusin na pastwisku. Najpierw jednak trzeba ją schwytać. Gdy wreszcie się to udaje, okazuje się, że krowa jest cielna.

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać program?

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 24. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20  - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy