Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Sezon na sadzonki

"Rolnicy. Podlasie" to absolutnie jeden z ulubionych programów, oglądanych przez telewidzów z naszego kraju. Oglądający, co niedzielę, o godz. 20 w FOKUS TV mogą śledzić perypetie mieszkających na Podlasiu rolników. Co czeka nas w najnowszej odsłonie programu? Przekonacie się o tym już w najbliższą niedzielę, na antenie FOKUS TV.

Rolnicy. Podlasie. Co wydarzy się w najnowszym odcinku?

W Plutyczach trwa sadzenie ziemniaków. Andrzej, Gienek i Jastrząb przygotowują sadzeniaki. Ponieważ Andrzej nie zabezpieczył bunkra, część przechowywanych tam ziemniaków zamokła. Rolnicy planują sadzić na próbę przyniesione przez siostrę Andrzeja ziemniaki z Ugandy, które są fioletowe po przekrojeniu. 

Zobacz również: Rolnicy. Podlasie. Powrót do młodości

W Bronowie Jarek w asyście Agnieszki i teścia osadza nową osłonę komina na dachu. Poprzednia uległa zniszczeniu w wyniku wichury. Muszą zająć się też wywiezieniem obornika na pole pod kukurydzę. W tej pracy Jarkowi pomogą sąsiedzi z wioski.

Reklama

W Laszkach Emilka nastawia gęsie jaja w zakupionym niedawno inkubatorze. Później rolniczka wraz z matką i Karolem ogradza plantację porzeczek na polu, które dzierżawi pod pastwisko dla krów. Na koniec musi zająć się oczyszczeniem klatki z młodymi kaczętami.

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać program?

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 22. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20  - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy