Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Powrót do młodości

"Rolnicy. Podlasie" to bez wątpienia jeden z ulubionych programów, oglądanych przez polskich telewidzów. Oglądający, co niedzielę, o godz. 20 w FOKUS TV mogą śledzić perypetie mieszkających na Podlasiu rolników. Co czeka nas w najnowszej odsłonie programu? Przekonacie się już w niedzielę, na antenie FOKUS TV.

Rolnicy. Podlasie. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Gienek i Sławek chcą przejechać się na motocyklu Walka, ale mają trudności z odpaleniem silnika. Właściciel maszyny wyjaśnia im, z czego to wynika. Andrzej musi rozpocząć siew zboża. Wszyscy panowie ładują do worków materiał siewny. 

Zobacz także: Rolnicy. Podlasie: Baranek Bubu szuka mamy

Praca sprzyja rozmowom o czasach młodości. Niuniek, ogier Jarka, dokonał w stajni poważnych szkód. Rolnik wraz z Agnieszką i Jurkiem musi wybetonować ścianę, by zniwelować problem. W międzyczasie pojawia się Maciek. 

Reklama

Jego pomoc również bardzo się przydaje. W Haćkach Olek i Michał pokażą, jak wygląda kontrola mleka podczas odbioru. Widzowie dowiedzą się, od czego zależne są ceny skupu tego towaru. Następnie weterynarz udziela rad na temat inseminacji i zdrowia krów. Natalia i Michał, inspirując się przepisem babci, pieką ulubione ciasteczka.

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać program?

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20  - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy