Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: To będzie trudna walka z pasiastym worgiem

Andrzej, Jastrząb i Gienek mają nie lada zgryzotę. Okazuje się, że oprysk nie zadziałał, a na ziemniakach pełno jest stonki. Pasiasty wróg to niezwykle niebezpieczny przeciwnik. Jeśli rolnikom nie uda się szybko pozbyć insektów, ich uprawy mogą być zagrożone. Co słychać u pozostałych bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie" widzowie dowiedzą się już w niedzielę o 20.00 w Fokus TV.

Stonka ziemniaczana to niełatwy przeciwnik

W Plutyczach Andrzej, Jastrząb i Gienek zwalczają stonkę, która najwidoczniej jest oporna na opryski. Pierwszy z panów zakłada, że problem tkwi w zakupionym preparacie.

Gienek i Jastrząb z pomocą Walka muszą naprawić ścianę w komórce.

W Bronowie Jarek i Agnieszka przygotowują ciągnik do nawożenia łąk. Dzieci są wraz z nimi i przyuczają się do pracy.

W Borowskich Ciborach Bogdan i jego bliscy muszą wyczyścić pomieszczenia z obornika, gdyż mają w nim zamieszkać nowe zwierzęta. W tym zadaniu również pomagają dzieci. Agnieszka tłumaczy, że dzięki temu będą lepiej rozumiały, z czym wiąże się zawód rolnika.

Reklama

Praca rolnika to trudny kawałek chleba

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi.

Patronem medialnym serialu jest Interia. Widzowie mogą obejrzeć nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w każdą niedzielę o 20.00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy