Reklama

Reklama

Fantazja z fasonem

Ekstrawagancja wymaga konsekwencji! Niebanalny materiał potrzebuje też niebanalnego kroju. Ale dopasowanie stroju do okazji obowiązuje zawsze...

TRAFY

Hollywood, lata 30.

Reklama

Anna Czartoryska (29): Siłą tej kreacji są proporcje. Dekolt V wydłuża optycznie linię szyi i eksponuje biust, dopasowany fason podkreśla linię talii i bioder, a mocno poszerzony i przedłużony tren łagodzi krój sukni. Kreacja rozszerza się dopiero u dołu, przez co sylwetka wygląda smukło. Do tego włosy ułożone w fale i mamy ultrakobiecy styl gwiazd kina lat 30.

Koronki świata, łączcie się!

Natalia Lesz (31): W przypadku kreacji piosenkarki koronki nie kojarzą się z tradycyjną elegancją. Kontrastowe odcienie podkreślają wcięcie w talii i kształt biustu. Łączenie koronek pozwoliło uzyskać subtelny efekt rysunku na sylwetce. Zaskakuje odważny prześwit na wysokości ud. Sportowe wykończenie dekoltu w połączeniu z gładko zaczesaną fryzurą daje świeży, oryginalny look.

Jak Grace Kelly

Małgorzata Kożuchowska (41): Ta wieczorowa kreacja łączy w sobie elementy klasyczne (czerń, tradycyjna forma długiej spódnicy) z nowoczesnymi cięciami topu. Dół w stylu Grace Kelly i ostre, odsłaniające ciało linie podkreślają atuty sylwetki. Przy tak odważnym połączeniu warto zrezygnować z akcentów kolorystycznych czy dodatkowych faktur.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje