Reklama

Reklama

Nieznośne teściowe

O tym, że nieraz trudno wytrzymać z teściową, wie prawie każdy. Gwiazdy też mają w tej kwestii nie najlepsze doświadczenia. Nawet hollywoodzcy twardziele...

Melanie twierdzi, że Scarlett źle wybrała
Nad życiem i karierą Scarlett Johansson czuwa mama Melanie. Wychowywała córkę liberalnie, więc wokół pięknej Scarlett zawsze kręciło się wielu mężczyzn. Gdy na początku 2008 roku gwiazda oświadczyła, że zamierza wyjść za kanadyjskiego aktora Ryana Reynoldsa, Melanie była w szoku.

"Mama twierdzi, że jestem za młoda na małżeństwo, a ja uważam, że jak się kogoś kocha, to wiek nie ma znaczenia" - mówiła Scarlett po ślubie.

Melanie boi się, że mąż odciągnie jej córkę od kariery. Na razie przekonała Scarlett, by jak najrzadziej pojawiała się z Ryanem na uroczystych premierach. Sama dotrzymuje jej towarzystwa i podobno wciąż stara się kierować uwagę córki na innych przystojniaków.

Reklama

"Nie wierz mu, córeczko!" - apeluje Janelle Kidman

Janelle odetchnęła z ulgą, gdy jej córka Nicole Kidman rozwiodła się z Tomem Cruise'em. Nie podobała się jej ciągła scjentologiczna indoktrynacja, której poddawana była Nicole. Za to nowy ukochany aktorki, muzyk Keith Urban, początkowo przypadł jej do gustu.

Zmieniła zdanie, gdy kilka miesięcy po ślubie wyszło na jaw, że zięć jest alkoholikiem. Keith zdecydował się na odwyk i nadal bierze udział w spotkaniach AA, ale Janelle ma do niego ograniczone zaufanie. Wciąż obawia się, że zięć znów zacznie pić i zadręcza tą obawa zarówno jego, jak i córkę.

"Podsyca w Nicole niepokój. Ostrzega ją przed zbliżającą się katastrofą" - mówi znajomy aktorki.

Mama Bena uważa, że Jennifer jest leniwa

Małżeństwo Jennifer Garner i Bena Afflecka uchodzi za wyjątkowo udane. Para ma dwie piękne córeczki, Violet i Seraphine, i zero skandali na koncie. Jedyną osobą, która twierdzi, że parze daleko do ideału, jest mama Bena, Chris.

"Uważa, że Jennifer zbyt dużo czasu spędza w domu, a utrzymaniem rodziny obarcza Bena. Martwi się, że syn jest przepracowany i niedoceniany" - mówiła znajoma pani Affleck magazynowi "In Touch". Na razie Jennifer cierpliwie znosi docinki teściowej. Ciekawe jak długo jeszcze?

Diana do dziś boi się, że Catherine zostawi Michaela

"Ciesze się, że mój syn nie popełnił błędów swojego ojca" - mówiła dumna Diana Douglas podczas 20. rocznicy ślubu Michaela z jego zoną Diandrą. Matka aktora została porzucona przez Kirka Douglasa po ośmiu latach małżeństwa. Kiedy więc w 1999 roku Michael oświadczył, że zamierza się rozwieść z Diandrą i poślubić Catherinę Zeta-Jones, Diana wpadła w szał.

"W Catherine widziała młodą karierowiczkę, która chce wykorzystać i porzucić jej syna" - mówią znajomi rodziny. Do dziś nie znosi synowej, tym bardziej że jej były mąż Kirk za nią przepada.

"Zobaczysz! Zniszczę cię, Amy" - grozi Georgette

"To przez Amy mój syn sięgnął po narkotyki! Ta pseudoartystka niszczy mu życie" - krzyczała do dziennikarzy Georgette Civil w listopadzie 2008 roku. Jej syn Blake trafił właśnie do więzienia za pobicie. Georgette namówiła go, by rozwiódł się z piosenkarką i zażądał połowy jej majątku. Teraz, gdy Amy znów spotyka się z jej synem, a para zamierza się ponownie pobrać, Georgette jest załamana.

"Zrobię wszystko, by zniszczyć tę dziewczynę" - grozi pani Blake.

"To wszystko wina Victorii!" powtarza ciągle Sandra

Dopóki Victoria i David mieszkali w Anglii, Sandra Beckham miała z synową dobre stosunki. Problemy pojawiły się w 2007 roku. Piłkarz zmienił klub i wraz z rodziną wyprowadził się do Los Angeles. Od tamtej pory Sandra robi wszystko, by zatruć życie synowej. O wszystko ją obwinia - że jest złą żoną, złą matką, złą synową.

Gdy kariera sportowa Davida zaczęła podupadać, orzekła, że to też wina Victorii.

Mary Lee trzyma Katie pod pantoflem

Katie Holmes, poślubiając Toma Cruise'a w listopadzie 2006 roku, miała nadzieję, że jego mama Mary Lee South wreszcie da jej trochę spokoju. Nic bardziej mylnego. Teściowa nie tylko wprowadziła się do posiadłości nowożeńców, ale też jasno dała Katie do zrozumienia, że to ona jest panią domu.

"Mój syn jest wielkim człowiekiem, a ty musisz zapewniać mu wygody" - oznajmiła.

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu magazynu o gwiazdach "SHOW", w sprzedaży od 29 marca.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje