Reklama

Reklama

5 sygnałów, które wskazują, że jesteś tą trzecią

Kochanki żonatych mężczyzn bywają odsądzane od czci i wiary, ale często to właśnie one są ofiarami. Bywa, że nie zdają sobie sprawy z tego, że ich ukochany prowadzi podwójną grę. Jak rozpoznać oszusta?

1.       Nie znasz jego znajomych

Spotykacie się już trzy miesiące, ale jego znajomych znasz tylko ze słyszenia? Nie bagatelizuj tego sygnału. Najlepszym sposobem na prowadzenie podwójnego życia jest ścisła izolacja obydwu światów - nie ma wtedy ryzyka, że ktoś przypadkowo się wygada lub że powstaną niewygodne plotki. Jeśli twój ukochany myśli o tobie poważnie, nie powinien mieć oporów przed wprowadzeniem cię w swoje życie.

2.       Król sms-ów

Reklama

Czy możesz zadzwonić do niego o każdej porze? A może on woli smsy, e-maile i sygnały telepatyczne? Zdradzający mężczyźni szczególnie upodobali sobie sms-y. Czuły i namiętny tekst można wysłać nawet siedząc z żoną przy rodzinnej kolacji, z rozmową nie jest już tak łatwo. Oczywiście sms-y to broń obosieczna.  Bardzo często to dzięki nim zdrajca zalicza wpadkę.

3.       Nie pokazujecie się razem w miejscach publicznych

On woli randki w zaciszu twojego mieszkania i romantyczne spacery w odludnych miejscach pod osłoną nocy? Może to oznaczać, że jest romantycznym domatorem, ale przyczyna, dla której nie chce się z tobą afiszować może być o wiele bardziej prozaiczna.  Wasze randki mogą być tajnymi schadzkami, którymi niewierny małżonek urozmaica sobie życie.

4.      Randki last minute

Jeśli twój chłopak ciągle odwołuje spotkania, bo "coś mu wypadło w ostatniej chwili", jeśli zmienia terminy randek - jednym słowem jeśli ty zawsze musisz być w gotowości, a on jest nieprzewidywalny - masz powody do niepokoju. Jest możliwe, że dostosowujesz swoje życie do zmieniających się planów jego żony.

5.       Godziny urzędowania

Ile czasu jest w stanie poświęcić ci twój chłopak? Czy zostaje na noc, czy może zawsze wraca do domu? Czy wyjeżdżacie na wspólne wycieczki, wakacje? Wciśnięcie kochanki w grafik żonatego, pracującego mężczyzny nie jest wcale łatwe. Idealna kochanka nie jest zbyt wymagająca, godzi się na krótkie spotkania w terminach wygodnych dla mężczyzny, który może nadal sporo czasu poświęcać rodzinie.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy