Reklama

Reklama

7 rzeczy, które zniszczą twój związek

Jeśli chcesz mieć udany związek, sprawdź, od czego powinnaś koniecznie się powstrzymać.

1. Krytykowanie jego rodziny

Reklama

Nie ma znaczenia, co myślisz o rodzinie swojego partnera, jak bardzo ci działają na nerwy, staraj się nie wyrażać negatywnych myśli, nawet jeśli on sam jest świadomy wad swoich krewnych. Nikt nie lubi słuchać krytyki swoich bliskich, jeśli powstrzymasz się od tego, to z pewnością dobrze zrobi waszemu związkowi. Jeśli zaś twój mężczyzna sam się skarży na rodzinę, postaraj się nie dolewać oliwy do ognia. Takie rozmowy mogą doprowadzić do większej wymiany argumentów i skutecznie zepsuć dzień.

2. Kłótnia w miejscu publicznym

To całkiem normalne, że pary czasem się kłócą, szczególnie w związku o dłuższym stażu. Pamiętaj jednak, by nigdy nie dopuścić do kłótni w miejscu publicznym - to znak, że nie potraficie kontrolować siebie. Taka sytuacja może prowadzić do bardzo nieprzyjemnych skutków.

3. Szpiegowanie partnera

Myślisz może, że robisz przysługę waszemu związkowi, jeśli sprawdzisz, co robi twój partner, jakie strony internetowe odwiedza, z kim rozmawia przez telefon? Takie nawyki bardzo szybko mogą się przerodzić w nieustanne kontrolowanie go. Poza tym, prędzej czy później stracisz własne życie na rzecz kontrolowania faceta. Jeżeli masz poważne problemy z zaufaniem mu, postaraj się ten problem rozwiązać w inny sposób.

4. Kłamstwa

Kłamstwo to kolejny nawyk, który może zniszczyć wasze relacje. Kłamstwa i tajemnice nigdy nie są dobrym sposobem na zbudowanie trwałego związku. Nieuczciwości mogą szybko zostać odkryte albo sprawić, że wplączesz się w sieć coraz większych kłamstw, z których trudno się wyplątać. W konsekwencji możesz też stracić bliską osobę.

5. Zaniedbanie

Nie dbanie o siebie jest szkodliwe dla zdrowia i relacji międzyludzkich. Jeśli przybyło ci kilka kilogramów albo po prostu przestałaś tak bardzo dbać o swój wygląd, twój partner z pewnością to zauważy. Nie przyjmuj z góry, że on uzna tę sytuację za zmianę na lepsze...

6. Zamiatanie problemów pod dywan

Każdy chce mieć dobry związek. Dlatego niektóre pary po prostu zamiatają swoje problemy pod dywan, udając, że one nie istnieją. To niczego nie rozwiązuje, ponieważ problemy wracają po pewnym czasie i są one zwykle jeszcze większy. Problem wybuchnie, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Nie należy ignorować również spraw, które ci przeszkadzają. Dobra komunikacja między partnerami jest podstawą zdrowego związku.

7. Próby zmiany faceta

Kobiety często myślą, że mają fajnych facetów, tylko... potrzebnych jest kilka małych zmian. Mimo, iż często dziewczyny myślą, że tymi zmianami robią przysługę swojemu facetowi, są one najczęściej początkiem końca związku. Owszem, możesz sprytnie wprowadzić kilka kosmetycznych zmian, ale pamiętaj pit bull nigdy nie będzie pudelkiem.

Dowiedz się więcej na temat: partner | kłamstwa | dywan | problemy | związek | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje