Reklama

Dlaczego oni zdradzają?

O powodach męskiej niewierności pisali już psycholodzy i seksuolodzy. Teraz temat podjął detektyw...

To nie jest tak, jak myślisz! - tego zdania nie chciałaby usłyszeć żadna kobieta. Zwłaszcza gdyby miał to powiedzieć partner przyłapany w niedwuznacznej sytuacji z inną kobietą. Zdaniem Emiliany Silvestri, detektywa i autorki książki "101 sposobów, by zatrzymać mężczyznę", można temu przeciwdziałać.

Nie twórz pesymistycznej atmosfery w domu

Z doświadczenia autorki poradnika wynika, że powodem zdrady najczęściej nie jest atrakcyjność seksualna konkurentki, tylko jej charakter. Zaledwie jedna trzecia panów, którzy przyznali się do zdrady, zdecydowali się na to z powodu urody konkurentki. Była prywatna detektyw twierdzi, że mężczyźni, którzy są stale "atakowani" informacjami o tym, że powinni się bardziej starać lub zmienić, mogą ulec pokusie bycia z kimś, kto od nich tyle nie wymaga.

Reklama

Nie próbuj trzymać go na krótkiej smyczy

Nie mniej odstraszająca jest tendencja do przesadnego kontrolowania życia ukochanego. Na tę cechę jako powód zdrady wskazało aż 30% niewiernych partnerów. Pamiętaj o tym, jeśli przyjdzie Ci ochota, by wysłać kolejnego SMS-a z pozornie niegroźnym pytaniem: "Co robisz, kochanie?".

Naucz się gotować!

Okazuje się, że zasada "przez żołądek do serca" wciąż jest skutecznym sposobem na utrzymanie mężczyzny w domu. Emiliana Silvestri w swojej książce przekonuje, że panowie dobrze karmieni przez swoje partnerki nie wykazują zainteresowania romansami. Wolą "smaczną" stabilizację.

Zainteresuj go sobą

I nie chodzi tutaj o to, abyś paradowała przed nim w skąpych ciuszkach, tylko żebyś była dla niego interesująca jak partner do rozmowy. Znajdź sobie więc hobby lub pasję, która będzie na tyle ciekawa, że on będzie chciał się czegoś o tym i o tobie dowiedzieć. Miej także swój krąg znajomych. Nie będziecie wtedy skazani tylko na swoje towarzystwo. Rutyna wam nie zagrozi.

Na Żywo
Dowiedz się więcej na temat: zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy