Reklama

Reklama

Duchy są na świecie

Rozmowa z Marią Wolniewicz- jasnowidzem, parapsychologiem i bioenergoterapeutą.

Czy możliwe jest obcowanie z duchami?

Reklama

Naturalnie. Temu służą seanse spirytystyczne. Zanim jednak sięgniemy po metody spirytystyczne warto zastanowić się czy ma to sens. We współczesnym świecie jest wiele rozmaitych sposobów rozwiązywania problemów. Spotkania z duchami z pewnością do nich nie należą. Organizowanie seansów spirytystycznych przez osoby przypadkowe może w efekcie przynieść więcej szkody niż pożytku. To chciałabym szczególnie podkreślić w dobie, gdy na nowo wraca moda na spirytyzm, psychotronikę i parapsychologię.

Kto zatem może kontaktować się z tamtym światem nie obawiając się żadnych przykrych konsekwencji?

Z pewnością osoba odpowiednio przygotowana, posiadająca wiedzę ezotoryczną. Bywa, że konieczna jest obecność medium, a więc kogoś podatnego na hipnozę i sugestię, zdolnego do odczuwania zjawisk telepatycznych.

I wtedy sukces zapewniony?

Absolutnie. Świat czwartego wymiaru jest niezwykle skomplikowany. To swego rodzaju archiwum, z którego można ściągać informacje. Zarówno prawdziwe jak i fałszywe. Trzeba je umieć rozróżnić.

Na czym polega rola medium?

Zacznijmy od tego, że w momencie umierania u każdego z nas otwiera się kanał energetyczny, zwany kanałem przejścia. Jednocześnie zerwana zostaje nić astralna łącząca ciało z duchem. Na tym jednak nie kończy się wzajemna relacja ciała i duszy. Ten przejściowy stan trwa kolejnych siedem dni. Zmarły - jak uczy współczena parapsychologia - może nawet w tym okresie pojawiać się najbliższym jako namacalne ciało astralne. Przez następnych czterdzieści dni jego duch stopniowo przechodzi na tamtą stronę korzystając z pomocy przewodników - duchów zmarłych krewnych, którzy towarzyszą mu od momentu śmierci. Uzyskanie kontaktu z duchem przebywającym poza czwartym wymiarem nie nastręcza wielu problemów. Znacznie trudniej przywołać ciało astralne już tam przebywającą. W takich przypadkach konieczne jest medium. Jego rola polega na otwarciu kanału energetycznego w obie strony. Identycznie dzieje się w przypadku odprawiania egzorcyzmów mających na celu uwolnienie człowieka opętanego przez ducha. Medium otwierając kanał energetyczny wzywa przewodników, aby zabrali ducha na drugą stronę.

Na jakie kategorie dzielą się duchy?

Generalnie na przyziemne i pozaziemski. Te zaś, dzielą się na dobrotliwe, złośliwe, pokutujące i błądzące. Ponadto każdy duch, w zależności od tego, kim był zmarły może być prymitywny bądź inteligentny. Najbardziej niebezpieczne dla nas są wszystkie te duchy, nad którymi władzę posiada szatan, a więc demony.

Dowiedz się więcej na temat: ciało | duch | duchy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje