Reklama

Reklama

Facet w stringach

Kokieteryjne ruchy, powłóczyste spojrzenia, kuszący strój - panie przez całe życie uczą się jak być atrakcyjnymi. Panowie też chcą być sexy. Ale nie zawsze im to wychodzi.

Przez długie lata pokutowała opinia, że to kobiety muszą zabiegać o to, żeby się podobać. Mężczyźni nie muszą się martwić - wystarczy, że są i sam ten fakt powinien uszczęśliwić panią, którą raczą się zainteresować. Tymczasem to już nie wystarcza. Okazuje się, że kobiety również mają oczy i chcą oglądać atrakcyjnych, seksownych mężczyzn. Wielu panów połapało się, że teraz trzeba być sexy, niestety nie wiedzą jak to osiągnąć.

Męski striptiz

Tradycja męskiego striptizu, sięgająca zaledwie wczesnych lat osiemdziesiątych jest nieporównanie uboższa niż rozbieranek damskich. Odkryto wprawdzie niszę rynkową - okazało się że jest sporo pań żądnych tego typu rozrywki, ale panowie... nie bardzo wiedzą jak to robić. Najbardziej kardynalnym i najczęstszym błędem jest naśladowanie koleżanek po fachu. Kręcenie bioderkami i zalotne zerkanie przez ramię sprawdza się w przypadku striptizerek, ale w panów może narazić na śmieszność. To samo odnosi się do garderoby - majtki w panterkę i złote kostiumy bynajmniej nie podkreślają męskości. Nic dziwnego, że w czasie pokazów tancerzy erotycznych największy entuzjazm wzbudzają czasami... konferansjerzy. Cóż, chudzielec w wygniecionej marynarce może wyglądać bardziej męsko niż facet z makijażem.

Facet w stringach

Panowie nie chcą pozostawać w tyle również na polu bielizny. Jest to trudne, bo w dziedzinie erotycznych fatałaszków panie dysponują szerokim arsenałem środków: gorsety, pończochy, paski, body. Delikatne, tiule, koronki, satynowe wykończenia z pań robią boginie seksu, ale mężczyznom z pewnością nie dodałyby uroku. Jednak panowie znaleźli coś, co mogą zaadoptować dla siebie - majtki, które na kobiecych pupach zrobiły karierę - stringi. Chociaż dzięki nim można wyeksponować zgrabne i umięśnione pośladki u większości kobiet facet w stringach zamiast pożądania budzi po prostu śmiech. Po raz kolejny okazuje się że to, co jest sexy u pań, u panów zupełnie się nie sprawdza.

Biżuteria i depilacja

Kobiety marzą o męskich facetach. Nie oznacza to wcale, że wśród dziewczęcych snów królują zapuszczeni panowie z brzuszkiem i w rozciągniętych gaciach. Panie pragną mężczyzn zadbanych i atrakcyjnych. Mających nie tylko trochę oleju w głowie, ale też takich na których można zawiesić oko. Ale aby facet się podobał nie musi stosować depilacji, makijażu, ani nosić biżuterii.

Reklama

I.G.

Dowiedz się więcej na temat: sexy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje