Reklama

Reklama

Forum: Czułe miejsca

Każda z nas ma takie miejsca na ciele, które uwielbiają być pieszczone. To miejsca erogenne, których pobudzanie jest grą wstępną przed upojną nocą i udanym seksem.

Zazwyczaj mężczyzna to dobry obserwator. Już po niedługim czasie doskonale zna mapę naszego ciała i wie, jak doprowadzić nas do granic rozkoszy.

Wie, że głaskanie szyi, namiętne pocałunki złożone na naszych piersiach, pieszczenie językiem okolic uszu czy też delikatne całowanie stóp to jest to, co najbardziej lubimy. My też powinnyśmy poznać mapę ciała naszego partnera i wiedzieć, co może go rozpalić do czerwoności.

A jak wygląda mapa twojego ciała? Gdzie lubisz być całowana? Która część twojego ciała spragniona jest pieszczot? Czy twój mężczyzna zna te miejsca i wie, czego najbardziej pragniesz? A czy ty znasz jego mapę ciała i wiesz co zrobić, aby seks był dla niego namiętny i satysfakcjonujący?

Reklama

Na naszym Forum poruszamy ważne tematy:
Ślub - za i przeciw * Rodzić, nie rodzić * Zamieszkać razem * Rozwód * Facet na czacie * Kłamstwo * Miłość i seks * Jak się go pozbyć * Wystarczy kochać? * Czego mu zazdrościsz? * Sponsoring * Spalić mosty * 8 marca * Dwa razy do tej samej rzeki * Rodzina * Samotność * Jego wady * Weekend* Z miłości czy dla pieniędzy * Kariera czy dziecko * Wakacyjna miłość * Kochanek idealny * Udany związek * Uległa czy drapieżna * Mój pierwszy raz * Romans w pracy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: forum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje