Reklama

Reklama

Idealne łóżko nie tylko do spania

Najważniejszym meblem w sypialni jest, oczywiście, łóżko. Jak wybrać to idealne, które posłuży nie tylko do spania?

Większość łóżek jest zaprojektowana tylko, jako mebel, który ma służyć do spania . Jakby producenci nie brali pod uwagę, że można w nich także uprawiać seks. Główny problem polega na tym, że do spania i do miłości łóżko powinno być inne. Czyżby jedynym rozwiązaniem było... posiadanie dwóch łóżek: jednego do miłosnych igraszek, drugiego do spania?

Chociaż to rozwiązanie jest zabawne, to niestety stanowi problem wielu par. Często bowiem nie mamy albo tyle pieniędzy albo miejsca, by pozwolić sobie na dwa łóżka...

Można oczywiście postawić w sypialni ogromne owalne łóżko. Jednak one, mimo, że wyglądają atrakcyjnie, nie w każdej sypialni się sprawdzą. Podczas miłosnych igraszek wiele par potrzebuje całego łóżka, także jego ramy i odpowiednio grubego materaca. Jeśli łóżko ma mocną i wysoką ramę można do niej przywiązać albo przykuć kajdankami partnera.

Reklama

Materac musi być twardy

Łóżko ze starą i masywną ramą ma wiele zalet: powinno wytrzymać wasze miłosne szaleństwa, nie powinno zaś skrzypieć i piszczeć. Materac musi być odpowiednio twardy, w przeciwnym razie może utrudnić seksualne rozkosze.

Idealne łóżko sprawi, że będziecie mogli się w nim kochać i wyspać, kiedy będziecie mieli na to ochotę.

Zamiast dodatkowego łóżka możesz kupić fotel. Ten mebel może uczynić twoje życie erotyczne bardzo pasjonującym, jeśli tylko wykażesz się inwencją. W trakcie miłosnych igraszek możecie się przenieść z fotela na miękki dywan.

Oprócz łóżka w sypialni potrzebujesz jeszcze czterech poduszek. Dwie poduszki powinny być zrobione ze sztywnego materiału, można ich użyć jako podkładek pod pośladki podczas stosunku. Dwie miękkie będą idealne do spania.

Postaraj się o utrzymanie odpowiedniej temperatury w swojej sypialni przez cały rok. Musi być wystarczająco ciepło, byście mogli, jeśli zechcecie, spać nago.

Interesujący może być także seks w łóżku otoczonym przez lustra. Sypialnia dobrze umeblowana może być prawdziwym erotycznym studiem fitness, gdzie, przy odrobinie inwencji, można się dobrze zabawić.

Łóżko wodne

Od kilku lat dużą popularnością cieszą się materace wodne. Możesz na takim posłaniu doświadczać niezwykłych wrażeń, swego rodzaju seksualnego rezonansu. Łóżko bowiem dyktuje swój własny rytm, co oznacza, że kochankowie muszą ruszyć się razem z łóżkiem. To jednak nie stanowi przeszkody dla udanego seksu, co więcej, może stanowić środek pobudzający.

Niestety, materace wodne są dużo droższe, niż normalne łóżka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje