Reklama

Reklama

Jak nie wpaść w rutynę w związku?

Największym zagrożeniem dla dwójki zakochanych i wpatrzonych w siebie ludzi, jest zwykła proza życia. Niezapłacone rachunki, stresująca praca, pęd życia czy dzieci – sprawiają, że trudniej zauważyć w partnerze błysk w oku, który zachwycał podczas pierwszych randek.

Wzniecony niegdyś płomień namiętności i wzajemnej fascynacji, może po pewnym czasie zacząć wygasać, zamieniając się w tlącą się iskierkę. Jak temu zaradzić i na nowo odkryć miłość?


Ten niezwykle przyjemny rodzaj spotkań przypisywany jest najczęściej ludziom młodym, ale bardzo dobrze sprawdza się w związkach z dłuższym stażem. Zaproś swojego partnera do Waszej ulubionej restauracji i udawajcie, że dopiero co się poznaliście. Zadawajcie sobie pytania odnośnie tego co lubicie, co Was interesuje, flirtując wzajemnie, obdarzając się komplementami czy zalotnie kokietując. Wykaż szczerą ciekawość swoim partnerem jak na pierwszym spotkaniu.

Podróże sentymentalne


Każda para ma swoją historię, z którą wiąże się wiele ciepłych wspomnień. Znajdźcie czas, aby wybrać się do , gdzie się poznaliście, obejrzyjcie album ukazujący wspólnie spędzone chwile czy zatańczcie przy Waszej ulubionej piosence. Taka sentymentalna podróż pomoże przypomnieć Wam o motylach w brzuchu, jakie pojawiały się na samą myśl o partnerze.

Listy


W dobie i e-maili, pisanie tradycyjnych listów zdarza się coraz rzadziej. Napisz list do swojego partnera albo zostaw mu miłosne liściki, które będzie mógł przeczytać zaraz po przebudzeniu. Mogą być one o tematyce erotycznej, mówiące z podziwem o poszczególnych częściach ciała partnera, dziękujące za wspólnie spędzony wieczór czy poetycko komplementujący towarzysza naszego życia. Sprawią one wiele radości nie tylko osobie czytającej, ale także samemu autorowi.

Zaskakiwanie


Zorganizowanie weekendowego wyjazdu-niespodzianki, zakup biletów na koncert czy wystawna kolacja przy świecach bez okazji, wzbogacą każdy związek. Kreatywność połączona ze znajomością potrzeb i marzeń partnera, skutecznie zapobiegną rutynie i monotonności, które najskuteczniej zabijają wielka miłość.

Seks


Udane życie seksualne w dużej mierze warunkuje subiektywną ocenę poziomu zadowolenia ze związku. Postaraj się, aby w Waszej sypialni co wieczór zawrzało z pożądania i namiętności. Wiele ciekawych wskazówek znajdziesz w literaturze fachowej lub kolorowej prasie, które przeprowadzą Was przez meandry prowadzące do spełniania erotycznych fantazji.

Czas


Znalezienie kilku chwil dla siebie nawzajem, niewątpliwie może stanowić ciekawą odmianę dla codziennych obowiązków. Możecie go spędzić na wspólnie uprawianym sporcie, wyjściu do kina czy romantycznym spacerze przy blasku księżyca. Nie jest istotna forma, ważny jest fakt poświęcenia sobie odrobiny czasu.


zdronet
Dowiedz się więcej na temat: Miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy