Reklama

Reklama

Jak postępować z trudnym mężczyzną

Życie z kimś, kto wciąż narzeka, fruwa w obłokach lub oczekuje, że będziesz mu matkować, bywa bardzo męczące. Co robić, gdy trafił ci się taki partner?

Tak zwani "trudni" mężczyźni na początku znajomości potrafią robić na kobietach piorunujące wrażenie. Mają cechy, które przyciągają jak magnes, np. snują fantastyczne plany albo wzbudzają opiekuńcze instynkty (jaki on wrażliwy, jaki romantyczny!). Zakochujesz się po uszy i zupełnie nie spodziewasz się tego, co cię czeka. A tymczasem to, co kiedyś wydawało się ujmujące, staje się poważnym problemem. Odkrywasz, że twój fantastyczny ukochany z dnia na dzień jest: kapryśny, wybuchowy, krytyczny albo zupełnie nieporadny. Słowem - ma naprawdę ciężki charakter. Potrafi tak zatruć albo skomplikować wam życie, że zaczynasz nawet myśleć o rozstaniu. Chociaż wiesz, że w gruncie rzeczy on jest całkiem przyzwoitym facetem: pracuje, dba o rodzinę, nie awanturuje się. Wiesz, że jesteś dla niego ważna. I chyba wciąż bardzo się kochacie...

Reklama

Co więc zrobić, by wasze wspólne życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze? By wady twojego ukochanego nie były aż tak dokuczliwe? Jedyny sposób to znaleźć do niego klucz i zmienić swoje postępowanie. Choć dziś wydaje ci się to nieosiągalne, wcale nie musi być trudne. Ale będzie od ciebie wymagało wysiłku i konsekwencji.
Pamiętaj, że mężczyźni pod wieloma względami przypominają swoje ukochane... samochody. Niby skomplikowana i złożona maszyna, a wystarczy kilka prostych czynności, by wprawić ją w ruch. I pokierować, dokąd tylko mamy ochotę. Nie na darmo też nasze babcie mówiły, że owszem, mężczyzna jest głową rodziny, ale to kobieta jest szyją, która nią kręci. Zamiast się denerwować i męczyć, weź go sposobem. Ta niewinna manipulacja posłuży nie tylko tobie, ale waszemu wspólnemu szczęściu.

Nie zwlekaj więc dłużej i zacznij ćwiczyć "sterowanie" swoim trudnym mężczyzną. Przede wszystkim rozpoznaj, z jakim typem masz do czynienia. Jest ich mnóstwo, ale większość da się zakwalifikować do jednej z podstawowych kategorii: zadręczającego otoczenie krytyka, nadmiernego wrażliwca i oderwanego od życia fantasty. Na następnych stronach znajdziesz opis każdego typu i przewodnik po zawiłościach i zakrętach wspólnego życia. A także kilka prostych i bardzo skutecznych rad, jak z tych groźnych wiraży bezpiecznie wyprowadzić wasz związek.

Dowiedz się więcej na temat: partner | pułapka | pomysł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje