Reklama

Reklama

Jak znaleźć fajnego faceta?

10 praktycznych porad, które pomogą ci znaleźć wymarzonego partnera. Masz dosyć samotności? Chciałabyś kogoś poznać, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Mamy dla ciebie 10 prostych porad.

Zacznij je wprowadzać w życie już dziś!

1. Ludzie poznają się na przyjęciach. Chodź na imprezy jak najczęściej, nawet jeżeli wydaje ci się, że nie masz ochoty. Okazuj, że dobrze się bawisz. Staraj się być w centrum zainteresowania.

2. Wiesz, że twój znajomy ma świetnych kolegów, ale nie wiesz jak mogłabyś nawiązać znajomość? Namów go na wydanie wspólnego przyjęcia. Zasady są proste: ty zapraszasz panie - on panów.

3. Zacznij działać w różnych organizacjach. Nie tylko będziesz mogła poznać wielu ciekawych mężczyzn - zrobisz też coś pożytecznego dla swojej społeczności.

Reklama

4. Zaangażuj się w działalność polityczną. Mężczyźni garną się do polityki jak muchy do miodu, w tym środowisku będziesz miała spory wybór.

5. Uprawiaj sport. Możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: imprezy i kluby sportowe dają okazję by kogoś poznać, a wysiłek fizyczny pozwoli ci zadbać o figurę.

6. Dbaj o siebie. Staraj się wyglądać jak najlepiej nawet jeżeli wychodzisz tylko do kiosku po gazetę.

7. Uśmiechaj się. Śmiech i pogodne usposobienie przyciąga innych, ponurą minę odłóż na półkę. Unikaj kłótni.

8. Daj się wyswatać. Być może twoi przyjaciele znają świetnego faceta, z którym mogliby cię poznać? Jeżeli sami tego nie proponują, zapytaj ich. Nie wstydź się.

9. Uwierz w siebie. Zrób listę, na której wypisz swoje najlepsze cechy. W chwilach zwątpienia będzie ci ona przypominać, że jesteś atrakcyjną i wartościowa osobą.

10. Zastanów się czego tak na prawdę chcesz. Jaki powinien być mężczyzna, którego szukasz? Kiedy przemyślisz sprawę, rozejrzyj się jeszcze raz w swoim otoczeniu. Być może on jest bliżej niż myślałaś.

Sprawdź: Jakiego kochanka wybierzesz?

Podobne artykuły:

Seks samotnej matki

12 sposobów na mężczyznę

Kpidyn w metrze

Obudź w sobie kokietkę

Trudna sztuka polowania na mężczyzn

Jak być pożądaną?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy