Reklama

Reklama

Kobieta z Wiggorem

Grupka uśmiechniętych studentek wychodzi właśnie z zajęć ze stylistą. Staram się je zatrzymać, zapytać czy są zadowolone. W odpowiedzi słyszę jedynie "było super". Na rozwinięcie nie mam co liczyć. Momentalnie znikają za rogiem.

Całkowicie zrozumiałe. O ile mi wiadomo, za kilka minut zaczynają się warsztaty z doboru perfum i spotkanie z wizażystą, nie mówiąc już o zajęciach odbywających się w innych ośrodkach akademickich oraz tych bezpośrednio u naszych partnerów.

Cóż to może być? Niewtajemniczonym już wyjaśniam. "Kobieta z Wiggorem" to cykl szkoleń, zajęć i warsztatów ogólnorozwojowych skierowanych do studentek wszystkich wrocławskich uczelni. Głównym celem projektu jest ukazanie wizerunku współczesnej kobiety, która ceni swoją osobowość i nie boi się mówić o własnych potrzebach. Jest świadoma zagrożeń występujących w jej najbliższym otoczeniu i potrafi im skutecznie zapobiegać. Zależy jej na kreowaniu własnego wizerunku i stałym podnoszeniu atrakcyjności interpersonalnej. Jest asertywna, potrafi radzić sobie z kompleksami przeciwstawiając im swój optymizm, kreatywność oraz upór w dążeniu do celu.

Reklama

Stowarzyszenie Studenckie "Wiggor", przy współudziale Niezależnego Zrzeszenia Studentów działającego przy Uniwersytecie Wrocławskim oraz Samorządu Uczelnianego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, już dziewiąty raz przedstawia efekt kilku miesięcy pracy, tysięcy telefonów i setek godzin spędzonych na negocjacjach.

"Kobieta z Wiggorem 2008" znowu komplikuje życie wrocławskich studentek, zmuszając je do wzbicia się na szczyty logistycznego myślenia w dniach 21.04 - 24.04. Powód jest prosty. Niepowtarzalna okazja wzięcia udziału w unikalnych szkoleniach - spotkaniach z wizażystami, specjalistami ds. kreowania wizerunku a nawet pościgania się na torze gokartowym. To właśnie z tej przyczyny "Kobieta z Wiggorem" cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

W tym roku przewidujemy dodatkową atrakcję. W czasie czwartego dnia dojdzie do "fenomenalnego połączenia" z analogicznym projektem "FenoMEN" skierowanym do mężczyzn. Tego dnia odbędą się warsztaty z zarządzania projektem na podstawie organizacji ślubu. Resztę doby wypełnią konkursy damsko - męskie, walka płci na wesoło, w czasie której do zdobycia będą atrakcyjne nagrody.

Więcej szczegółów na stronie www.kobieta.wiggor.pl. INTERIA.PL jest patronem medialnym akcji Kobieta z Wiggirem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje