Reklama

Reklama

Mąż zapomniał o rocznicy ślubu

Czekałaś na ten dzień, liczyłaś na jakąś miłą niespodziankę... A on z pracy wrócił bez kwiatka, zjadł obiad i czyta gazetę. Co robić?

Mężczyźni czasem tak mają Wierzyłaś, że będzie pamiętał, że dla niego to też ważna data. Czekasz z nadzieją, że go olśni, robisz delikatne aluzje. W końcu dociera do ciebie, że on po prostu o tym zapomniał. Żal miesza się z narastającą złością. Gdzie kwiaty, jakiś skromny drobiazg, zaproszenie na kolację? Choćby życzenia? Jak można zapomnieć o takim dniu? Niestety, można! I mężczyznom często się to zdarza. Nie pamiętają np. dat imienin czy urodzin nie tylko najbliższych osób, ale nawet swoich własnych. Tak po prostu zbudowany jest ich mózg. Nie są w stanie skupić się na kilku rzeczach naraz, jak ty i większość kobiet. Spróbuj więc spojrzeć na niego z pewnym zrozumieniem, szczególnie jeśli wasza rocznica wypadła w czasie, gdy ma on np. nawał obowiązków w pracy czy jakieś zmartwienia.

Reklama

Zanim się zdenerwujesz To prawda - zapomniał. Masz ochotę wykrzyczeć mu to wszystko i zaczynasz się nakręcać. Przypominasz sobie np. piękne kwiaty, które kurier przywiózł do pracy jednej z koleżanek, i aż cię trzęsie. Zamiast krzywdzić samą siebie takimi rozmyślaniami, przypomnij sobie, jak kochany potrafi być twój mąż... bez żadnej specjalnej okazji. Pamiętasz, jak kupił ci broszkę tylko dlatego, że bardzo ci się spodobała? A romantyczny spacer do lasu? Albo gdy wywiózł dzieciaki na cały dzień nad wodę, żebyś mogła mieć dzień tylko dla siebie? Jesteś pewna, że koleżankom zdarzają się takie sytuacje na co dzień? Pomyśl, co byłoby dla ciebie cenniejsze: cudny bukiet róż od czasu do czasu albo wszystko inne, co spontanicznie robi dla ciebie twój mąż. Jakiego dokonałabyś wyboru? Przecież wiesz, że on wcale nie jest taki zły...

Dowiedz się więcej na temat: rocznica | kwiaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje