Reklama

Reklama

Moda na młode ciałka

Brytyjki przyznają rację nie najmłodszym już gwiazdom filmu i show-biznesu, takim jak Demi Moore czy Cameron Diaz, że zabierają się teraz za młodzieńców.

Prawie dwie piąte mieszkanek Wysp zapytanych przez jedno z babskich pism o potencjalnego kandydata na kochanka wskazało... chłopca, znacznie młodszego od siebie mężczyznę.

Reklama

Z kolei dwie trzecie pań mających skłonności do młodszych wyznało, iż mają z nimi więcej radości i pożytku w łóżku niż z kimś z tej samej grupy wiekowej.

Badanie potwierdziło również starą prawdę, iż w zasięgu damskiego wzroku jest coraz mniej wolnych i zdrowych panów.

Może powodem tego jest zmiana we współczesnym życiu - teraz kobiety żyją na wysokich obrotach, nierzadko w warunkach długotrwałego i intensywnego stresu, stąd nie mają ani czasu, ani szczęścia na znalezienie pasującej do siebie (albo przynajmniej na kilka wieczorów) połówki.

Kobiety coraz więcej wymagają od partnera i związku - chcą, by był pełen wrażeń, dostarczał dużo satysfakcji i najlepszych lotów adrenaliny.

Między bajki należy włożyć opowieści, według których kobiety poszukiwały na mężów panów, którzy mieliby nad nimi roztaczać opiekę.

Dowiedz się więcej na temat: moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje