Reklama

Reklama

Nie potrafię kokietować

Czuje się bezsilna! Mam 22 lata i jestem w stałym związku z mężczyzną który jest starszy ode mnie o 2 lata. 3 lata temu poznałam moją imienniczkę, niewiele od nas starszą, która jest przyjaciółką z dzieciństwa mojego narzeczonego.

Od tamtego czasu za każdym razem kiedy ją widzę, czuję się jak Kopciuszek i ktoś gorszy. A ona mi to skutecznie udowadnia, używając do tego wszystkich kokieteryjnych sztuczek, które wypróbowuje na moim mężczyźnie.

Kiedyś nawet w mojej obecności zapraszała go do siebie na drinka i zaproponowała, żeby... został na noc! Nie przyjął zaproszenia, ale nie czułam i nie czuję się z tym dobrze!

Czasem nawet kpi z nas, oglądając zdjęcia, na których jestem z partnerem. Boję się, że za którymś razem może jej ulec, a ja nie potrafię z nią walczyć i być taką kokietką.

Reklama

Powiedzcie, co mam robić, żeby ją skutecznie spławić i kokietować swojego mężczyznę!

Beata

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje