Reklama

Reklama

O czym myślą faceci?

Nieraz zastanawiałaś się, o czym tak naprawdę myślą mężczyźni. Wciąż jednak obawiałaś się o to zapytać.

Wiedza o mężczyznach jest niezwykle pożądana, na dobrą sprawę przez połowę ludzkości. Tę ładniejszą połowę...

Skonfrontuj poniższe stwierdzenia ze swoimi spostrzeżeniami.

Czy wszyscy mężczyźni fantazjują na punkcie seksu? Jakiego rodzaju są to fantazje?

Większość seksualnych fantazji mężczyzn nie jest tak rozbuchana, jak to kobiety podejrzewają. Nie dotyczą układów kilkuosobowych, nie kręcą się wokół przedmiotów czy gadżetów. Związane są zazwyczaj z jedną myślą: uprawianiem seksu z osobą, z którą w normalnych okolicznościach nie uchodziłoby to lub było absolutnie niemożliwe. Tu krąg potencjalnych partnerek jest dość duży i obejmuje platoniczne przyjaciółki, przyjaciółki własnej partnerki czy swe byłe partnerki.

Reklama

Czy mężczyznom robi różnicę, gdy ich partnerka zarabia więcej?

Krótka odpowiedź brzmi: tak! Nawet jeśli skrzętnie to ukrywają i pokazują na zewnątrz twarz współczesnego, wyrozumiałego i tolerancyjnego gościa, to jest to dla nich policzek i uderzenie wprost w ich ego. Z drugiej jednak strony zarabianie na chleb i zaspokajanie potrzeb swej partnerki to duży stres i odpowiedzialność. Tak źle i tak niedobrze.

Jak poznać, że partner oszukuje?

To kwestia zaufania. Nie możemy być pewni tego, że partner oszukuje, jeśli nie posiadamy jednoznacznych na to dowodów. Ale co zrobić, gdy podejrzewamy zdradę, lecz nie możemy tego udowodnić? Czy zostawanie dłużej w biurze, odmowa kochania się i bliskości, zbyt zawiłe tłumaczenie swej nieobecności to już dowody? Nie, to zaledwie poszlaki. Jeśli wątpliwości się pojawiają, rozsądniej jest otwarcie porozmawiać o istocie całego związku. Zaufanie nie jest czymś na stałe, na zawsze, jest czymś niezwykle cennym, bo bardzo kruchym. Lecz warto o nie zawalczyć.

Co facet naprawdę myśli, jeśli pierwsza randka kończy się w łóżku?

Myśli, że partnerka nie jest wcale taka porządna. Ale to nic takiego złego, zależy, czego ty się spodziewasz po tym związku. Jeśli mężczyzna wierzy, że nie dzieje się tak na każdej pierwszej randce z każdym facetem - wszystko jest w porządku. Wprawdzie wasze relacje będą krążyć wciąż wokół seksu, jednak to nic złego, jeśli oboje się na to godzicie.

Dlaczego mężczyźni wracają po tym, jak rozstali się z partnerką?

Zwykle dlatego, że zaczynają panikować wobec sytuacji życiowej bez swej partnerki. To ich przerasta. Jeśli wracają niemal natychmiast po rozstaniu, czują, że odrzucając miłość popełnili błąd życia i chcą go w porę naprawić, najlepiej, gdy eks-partnerka nie jest już kimś nowym zajęta.

Inna sprawa, gdy dzwonią po dłuższej chwili, dajmy na to dwa - trzy tygodnie po rozstaniu. To znak, że odczuwają fizyczny brak seksu ze swą byłą partnerką i chcą tylko zaspokoić swe erotyczne potrzeby.

Odwiedź też dział psychologia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: partnerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama