Reklama

Reklama

On nie chce się zaangażować!

Poznaj sygnały, które świadczą o tym, że mężczyzna nie jest gotowy zaangażować się w związek!

Nigdy nie spotkałaś jego rodziców

Czy on kiedykolwiek wspomniał o tym, że zamierza przedstawić cię swojej rodzinie? Niektórzy mężczyźni potrzebują więcej czasu, aby upewnić się, że wybrali odpowiednią kobietę i dopiero później zbierają się na odwagę, aby przedstawić ją swoim rodzicom. Jednak jeżeli jego rodzina nawet o tobie nie wie, a on nie potrafi rozsądnie wytłumaczyć, dlaczego tak jest, to możesz uznać, że jego zachowanie jest podejrzane. Jeśli próbowałaś dowiedzieć się, kiedy zamierza przedstawić cię swojej rodzinie, a on za każdym razem, znajdował pretekst, aby się od tego wykręcić, to prawdopodobnie twój ukochany nie jest gotowy na poważny związek.

Reklama

Może on nie jest całkowicie pewien, czy jesteś "tą jedyną". Niewykluczone także, że twój chłopak umawia się z kilkoma dziewczynami, a ciebie traktuje jako kolejną przygodę. Po kilku miesiącach powinnaś go zapytać, dlaczego ukrywa przed tobą swoją rodzinę: wstydzi się jej, czy nie potrafi sobie wyobrazić, że jesteś jej członkiem?

Wciąż jest tajemniczy

Kiedy jesteśmy gotowi na poważny związek, to zazwyczaj mówimy o tym albo pokazujemy, że świetnie czujemy się w obecności partnera.

Zanim nowa znajomość przerodzi się w poważny związek, partnerzy sporo ze sobą rozmawiają. Mogą się dzięki temu przekonać, czy ich tok myślenia i poglądy na świat są podobne. Z czasem coraz lepiej się poznają i zdobywają wzajemne zaufanie.

Jeśli twój chłopak do tej pory nie otworzył się przed tobą, może to wynikać z jego charakteru. Jeśli jednak spotykacie się ze sobą już dosyć długo, a on nadal zachowuje się tajemniczo, to być może nie jest gotowy się zaangażować. Jego milczenie może oznaczać, że coś przed tobą ukrywa lub że po prostu nie pasujecie do siebie. Zastanów się, na ile zbliżyliście się do siebie. Czy czujesz, że znasz go o wiele lepiej niż na początku znajomości? A może masz świadomość, że on żyje we własnym świecie, do którego ty nie masz dostępu?

Daje ci do zrozumienia, że jest singlem

Jeżeli twój chłopak woli spotykać się ze swoimi przyjaciółmi niż z tobą, to niewykluczone, że wciąż myśli o sobie jako o singlu.

Jeśli nigdy nie używa magicznego słowa "my", to jest to wyraźny znak, że nie traktuje poważnie i przyszłościowo waszej znajomości. Wciąż myśli, że jesteście tylko dwójką ludzi, którzy chcą się razem dobrze bawić. Nawet jeżeli jest tobą zauroczony, to nie ma gwarancji, że chce się zaangażować. Jeśli w ciągu kilku miesięcy nie zmieni swojego postępowania, zastanów się, czy warto z nim być.

Intimate Medicine
Dowiedz się więcej na temat: chłopak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy