Reklama

Reklama

Problem: Czekam na miłość

Mam 22 lata i jestem w stałym związku już trzy lata. Na początku było pięknie - jak zawsze na początku. Ale ostatnio wszystko zaczęło się psuć. Mój chłopak widzi we mnie tylko "ciało".

W międzyczasie poznałam przez internet kogoś innego. Spotkałam się z nim.Był całkiem inny od mojego chłopaka. Od tamtego czasu ciągle ich porównuje w myślach.

Jestem obojętna i zimna na wszelkie pieszczoty ze strony mojego partnera. Brakuje mi bowiem tego, co było między nami na początku: ciepłych słów, miłych gestów, patrzenia w oczy... Nie potrafię mu się oddać, a on oczekuje ode mnie tylko tego. Twierdzi, że go nie zaspakajam. Ja tak nie chce dłużej!

Coraz częściej myślimy o rozstaniu. Tylko ciężko podjąć taką decyzję po takim czasie bycia razem. Proszę napiszcie, co myślicie o moim związku. Dodam, że mamy podobne charaktery - żadne z nas nie umie pierwsze ustąpić...

Reklama

Męczy mnie to strasznie. W marzeniach czekam na inną miłość, ale boje się, że nigdy jej nie znajdę...

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Czekaj | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy