Reklama

Reklama

Problem: Kocha, ale czy jest zakochany?

Jestem z chłopakiem prawie 4 lata. To pierwsza tak wielka miłość w moim życiu, w jego również. Przez pierwsze 3 lata był we mnie szaleńczo zakochany, nie widział świata poza mną.

We mnie uczucie rozwijało się wolniej. Niestety po tych 3 latach, zaczęłam czuć, że powoli oddala się ode mnie, zwraca uwagę na inne. Momentem kulminacyjnym był fakt, gdy dowiedziałam się, że zauroczył się inną dziewczyną.

Rozstaliśmy się, ale wybaczyłam mu. Po powrocie nie czułam, że jest tak jak dawniej. On nie wiedział, co do mnie czuje, rozstaliśmy się ponownie. Po niecałym miesiącu znów wróciliśmy do siebie, ale nadal nie wydaje mi się, żeby czuł do mnie to, co kiedyś. Wiem, że kocha, ale obawiam się, że jest to bardziej przyjacielska relacja.

Reklama

Mamy ze sobą dobry kontakt, miło spędzamy czas, ale nie czuję z jego strony szczęścia. Co mogę zrobić, żeby znów go w sobie rozkochać? Dodam jeszcze, że mieszkamy blisko siebie, codziennie rozmawiamy kilka razy przez telefon, prawie codziennie się widujemy. Ja myślę, że on mnie kocha, ale chciałby się znowu zakochać, niekoniecznie we mnie...

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: W.E. | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje