Reklama

Reklama

Problem: Mój facet bardzo się zmienił

Mam problem ze swoim chłopakiem, z którym jestem ponad 4 lata. Rok temu wyjechaliśmy za granicę w celach zarobkowych.

On poczuł, że ma pieniądze, że stać go na wszystko. Wydawał je przede wszystkim na alkohol. Na początku nie zdawałam sobie z tego sprawy, ale po dwóch miesiącach doszłam do wniosku, że on pije codziennie. Wiedząc, że mam o to pretensje zaczął pić po kryjomu.

Reklama

Nie upijał się, ale zachowywał się inaczej. Przestał mnie słuchać i szanować. Teraz w ogóle nie zwraca uwagi na to, co ja mówię. Często zwraca się do mnie z agresją. Ja go o coś pytam a on odpowiada mi ze złością.

Jest mi on bardzo bliski,ale alkohol jest dla niego najważniejszy. W seksie też coraz gorzej nam się układa. Nie wiem, co mam robić. Bardzo go kocham i wiem, że on mnie też, ale wydaje mi się, że on ma problem. Przed wyjazdem było inaczej. Zmienił się i nie wiem co jest tego powodem. Rozmawiałam z nim wiele razy. On mówi, że to moja wina, bo ciągle mam do niego pretensje. A jak można nie mieć pretensji skoro widzę, że z moim ukochanym dzieje się coś niedobrego.

Proszę o radę. Nie mówcie tylko, że mam go zostawić, bo to niemożliwe. Mamy wspólne plany życiowe. Poradźcie mi, co mam zrobić, żeby mój kochany był taki, jak kiedyś.

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje