Reklama

Reklama

Problem: Narzeczona mojego faceta

Mój problem polega na tym, iż była mojego narzeczonego ciągle o sobie przypomina.

Zanim mnie poznał znali się 5 lat. Byli ze sobą dosyć długo, ale po tym jak się rozstali spotykali się ze sobą a ich spotkania opierały się o seks bez zobowiązań.

W pewne wakacje ona poznała faceta.Jest z nim do tej pory. W tym samym czasie ja poznałam swojego faceta. Po jakimś czasie zdecydowaliśmy się na dziecko. On często o niej wspominał a nawet porównywał mnie na moją niekorzyść. Z tego co opowiadał to bardzo się przyjaźnili. Kiedyś umówiliśmy się, że ja zerwę wszystkie kontakty ze swoimi byłymi a on zerwie ze swoją.

Reklama

Ja dotrzymałam słowa. Pewnego dnia, gdy ona zadzwoniła i bardzo chciała się z nami umówić. Ja nie mam na to najmniejszej ochoty a mój facet stwierdzić, że nie ma problemu i możemy się kiedyś spotkać. Do tego spotkania nie doszło, bo zaraz po tym, co zrobił zaczęłam się pakować i chciałam się wyprowadzić. Nie wiem czemu, ale jestem cholernie zazdrosna o nią i czuje się zagrożona. Ufam swojemu narzeczonemu, ale nie daje mi to spokoju. On bardzo ją kochał i cierpiał, jak znalazła sobie faceta....Nie wiem, co myśleć i robić...

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje