Reklama

Reklama

Problem: Ona nie chce się kochać

Jestem z moją żoną 3 lata po ślubie, przed ślubem chodziliśmy ze sobą 4 lata. Przed ślubem nasze życie seksualne było bardzo udane, kochaliśmy się prawie codziennie, a nawet kilka razy w ciągu dnia, czasami nasze zbliżenia były spontaniczne w ciągu dnia - to było cudowne, nie brakowało też całonocnych igraszek w sypialni. Po ślubie wszystko się zmieniło, moja żona nie ma już takiej ochoty na seks.

Od 3 lat nie mieliśmy normalnego stosunku ponieważ gdy staram się wprowadzić członka do pochwy, ona odczuwa ból i pieczenie pomimo dużego poślizgu (wizyta u ginekologa niczego nie stwierdziła).

Próbowałem rozmawiać z nią wielokrotnie, ale rozmowy kończyły się kłótnią. Ja mam ochotę kochać się z moją żoną codziennie, ona niestety raz na miesiąc. Nie wiem czy musimy już iść do specjalisty, czy możemy to rozwiązać między sobą.

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Reklama

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: problem | kochać

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje