Reklama

Reklama

To najgorsze prezenty na Dzień Chłopaka. Nigdy ich nie kupuj

Ostatni dzień września to szczególne wydarzenie dla przedstawicieli płci męskiej. To właśnie wtedy w kalendarzu wypada Dzień Chłopaka, kiedy większość z nas może liczyć na miły gest ze strony swoich kobiet. Choć no właśnie... czy to święto faktycznie powinno być skierowane w stronę dorosłych mężczyzn? W końcu wielu z nas uraziłoby słowo "chłopak" adresowane w naszym kierunku. Ale dobra, mniejsza z tym. Skupmy się na prezentach, bo to one często są kością niezgody w relacjach damsko-męskich.

Jak odpowiednio przygotować się na Dzień Chłopaka? Dobre pytanie! Mężczyźni w ten dzień oczekują wyjątkowego traktowania, do czego oczywiście mają prawo, w końcu to ich święto. 

Większość kobiet zna na tyle swoich partnerów, by wiedzieć, co w ten konkretny dzień może ich uszczęśliwić, ale ważnym jest też, by nie przesadzić w drugą stronę i nie postawić na prezent, który mógłby się im nie spodobać. 

Czytaj też: Dzień Chłopaka. Kiedy wypada? Co kupić z okazji tego święta?

Reklama

Postanowiliśmy trochę ułatwić wam to zadanie i wymienić kilka prezentów, które niekoniecznie mogą spodobać się mężczyznom tudzież chłopakom w dniu ich święta.

Tego nie kupuj chłopakowi: skarpetki!

Jednym z najgorszych prezentów, jaki można wręczyć swojemu chłopakowi są... skarpetki! Tak, to zdecydowanie jeden z najbardziej oklepanych prezentów, z którego kiedyś słynęły babcie, ofiarujące swoim wnukom tego typu upominki na ich urodziny. Oczywiście, mężczyzna dostając ten prezent będzie udawał zadowolenie, jednak chyba nie o to w tym wszystkim chodzi - przy wyborze prezentów warto wykazać się nieco większą kreatywnością.

Kosmetyki? Tak, ale nie wszystkie

Popularnym prezentem na Dzień Chłopaka są kosmetyki, które często przychodzą na myśl paniom, które zastanawiają się, w jaki sposób uszczęśliwić w ten dzień swojego wybranka. I o ile ulubione perfumy, zwłaszcza, jeśli aktualne się kończą, mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, tak dezodoranty czy płyny do kąpieli niekoniecznie uszczęśliwią waszego mężczyznę. Taki prezent może zostać bowiem odebrany w formie sugestii, że z naszym aktualnym zapachem czy higieną jest coś nie tak...

Zobacz także: Dzień Chłopaka. Tak świętują go polskie gwiazdy!

Z odzieżą też trzeba uważać

Wielu mężczyzn nie lubi dostawać w prezencie od ukochanej nowych koszulek czy innych form odzieżowych. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że w takich sytuacjach łatwo można przestrzelić z rozmiarem lub nie trafić w gust ukochanego. Większość przedstawicieli płci męskiej nie lubi chodzić na zakupy, jednak każdy z nas ma swój określony styl, w związku z czym może się okazać, że nowa koszulka czy koszula totalnie nam się nie spodoba i będzie się tylko kurzyła w szafie. A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi?

Kwiaty? To nie dla nas!

Chyba najgorszym prezentem, jaki może sobie wyobrazić każdy facet w dniu jego święta, są kwiaty. Nawet nie chodzi w tym wszystkim o to, że my po prostu za roślinnością nie przepadamy. Wielu mężczyzn dostając taki upominek nie wie po prostu do końca co ma z nimi zrobić. To zdecydowanie najgorszy prezent z całego  zestawienia, którego lepiej unikać jak ognia.

Spotkanie z teściową

I na koniec naszego zestawienia, pół żartem, pół serio - kolacja z teściową! Trochę pod kątem stereotypu, trochę serio. Pewnym jest jednak, że ponad 95 procent mężczyzn wolałoby spędzić Dzień Chłopaka w nieco inny sposób, niż podczas kolacji z teściową.

Przeczytaj również: Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzny?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy