Reklama

Reklama

Twój facet jest wierny?

Wydaje ci się, że jak tylko spuścisz swojego faceta z oka, on zaraz cię zdradzi albo przynajmniej zacznie flirtować z-kim-tylko-się-da? Uważaj, okazuje się bowiem, że najczęściej zdradzają... kobiety.

Wakacje, daleko od domu, stajemy się odważne. W nowym środowisku, gdzie nikt nas nie zna, możemy zagrać rolę, jaka tylko przyjdzie nam do głowy. Także romans z przystojnym barmanem nie stanowi wówczas problemu, nawet jeśli to zdrada. Według badań prof. Zbigniewa Izdebskiego zdecydowanie częściej zdradzają kobiety. Zdaniem profesora zmiana obyczajowości spowodowała, że kobiety stały się śmielsze i odważniejsze. Przez cały rok katują się dietami i ćwiczeniami na siłowni, więc na plaży mogą bez obaw prezentować swoje wdzięki. Wakacyjne romanse zaś traktują jak wisienkę na ciasteczku - cały rok się starałam, więc mi się należy. Choć w powszechnym odbiorze to faceci wykorzystują płeć przeciwną dla własnej przyjemności, kobiety coraz częściej nie mają także oporów przed zaspakajaniem swoich potrzeb.

Reklama

Dlaczego zdradzamy

Na kobiecej liście "zdradziłam, bo..." jedno z pierwszych miejsc zajmuje... zbyt mało seksu w związku. Minęły już czasy, kiedy kobiety z rozrzewnieniem wspominały noc poślubną i miesiąc miodowy przez resztę swoich dni. Teraz jeśli nie otrzymują tego, co chcą w związku, szukają tego gdzie indziej. Równouprawnienie wkroczyło także do sypialni. Chcemy być kochane i pożądane przez naszych facetów. Jeśli oni - znudzeni seksem(?) - wolą piłkę nożną lub grę komputerową, wówczas my wybieramy się na wakacje z przyjaciółkami. Daleko od domu... Wiele kobiet lubi poczuć się niegrzeczną dziewczynką.

A nic tak nie poprawia samooceny jak przystojniak u boku. Dlatego podczas wakacji chcemy wreszcie przestać być szarymi myszkami od 9 do 17 na etacie w biurze. Puszczamy wodze fantazji, stajemy się pewne siebie. I ruszamy na łowy. A nuż ratownik okaże się miłością życia.

Drogie panie, choć okazuje się, że niewierne to my, problem pozostaje nadal. Z kimś przecież zdradzamy... Najczęściej z partnerem jakiejś innej kobiety. Tak czy owak, oni też zdradzają - trzeba się więc mieć na baczności i... lepiej nie puszczać faceta samego na wakacje.

Sprawdź, czy twój facet jest wierny. Wyślij SMS pod numer 72020 o treści: JG.[wpisz swoją datę urodzenia i pytanie]. Cena 1 SMSa - 2 zł (2,44 zł z VAT).

AP

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy