Reklama

Reklama

Twoja historia miłosna

Przeżyłaś miłość, o której nie możesz lub nie chcesz zapomnieć? A może wciąż czekasz na księcia z bajki albo właśnie trwa Największa Miłość Twojego Życia? podziel się z nami swoją historią miłosną i wygraj książkę.

Wiosna to czas miłości - pierwszych pocałunków, szalonych randek nie tylko z wymarzonym chłopakiem, do którego od dawna wzdychałaś, także z tym, który u twojego boku trwa od kilku lat. A jeśli nie możesz się pozbierać po nieszczęśliwej miłości, to teraz właśnie jest najlepszy czas na to, żeby się znów zakochać! Szczęśliwie!

Reklama

Napisz swoją historię miłosną - wymarzoną, taką, na którą czekasz albo która dzieje się tu i teraz. Najpiękniejsze historie miłosne nagrodzimy! Dla uczestniczek konkursu mamy 9 egzemplarzy książki Karen Kingsbury Cień wrześniowego poranka ufundowanej przez Dom Wydawniczy Rafael.
Czekamy na wasze historie miłosne - Napisz list do redakcji

Do listu należy załączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na publikację listu w portalu Interia.pl". Prosimy też o zaznaczenie czy zgadzają się Państwo na publikacje danych osobowych (imienia i nazwiska), czy pseudonimu (dane do wiadomości redakcji).

Dowiedz się więcej na temat: miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje