Reklama

Reklama

Twoja przyjaciółka chce ci odbić faceta?

Twoja przyjaciółka podejrzanie dużo czasu spędza z twoim chłopakiem? Sprawdź, czy przypadkiem nie chce ci go ukraść.

Poświęca mu dużo uwagi

Reklama

Jeśli twoja przyjaciółka poświęca dużo czasu i uwagi twojemu facetowi, to jest pewny znak, że ona się nim interesuje. Jeśli wychodzicie razem na imprezę albo na wspólną randkę z twoją przyjaciółką i jej facetem, a ona bardziej interesuje się twoim partnerem, niż własną randką to z pewnością ma ochotę uwieść twojego faceta. W takiej sytuacji, daj jej znać, że przesadza.

Dzwoni do niego zamiast do ciebie

Twoja przyjaciółka nie powinna mieć numeru telefonu twojego chłopaka, ale może się zdarzyć, że z jakiegoś powodu jednak go posiada. Jeśli dzwoni do niego, bo martwi się, że ty nie odbierasz od niej telefonu, to wszystko w porządku. Jeśli jednak ciągle pod byle pretekstem wydzwania do niego, powinnaś się zaniepokoić tym.

Spotyka się z nim sam na sam

Jeśli zdarza się, że twoja przyjaciółka spotyka się z twoim chłopakiem a ciebie przy tym nie ma, masz prawo podejrzewać, że ona nie jest fair w stosunku do ciebie. Twój chłopka za pierwszym razem może się zgodzić na takie spotkanie z grzeczności, jeśli jednak takich spotkań było więcej, uważaj.

Ona zawsze go chwali

Jeśli twoja przyjaciółka nieustannie przypomina ci, jaką szczęściarą jesteś mając takiego fajnego chłopka, powinna ci się zapalić lampka. Być może te nieustanne pochwały biorą się z fascynacji twoim chłopakiem.

Ona go odwiedza

Jeśli ona nagle zaczyna bywać w tych samych miejscach, co twój chłopak, uważaj. Zwłaszcza, gdy odwiedza go w domu. Jeśli nie ma żadnego obiektywnego powodu do tych wizyt, to znaczy, że chce ci ukraść chłopaka.

Ostrzeż partnera przed nią

Jeśli któreś z wyżej wymienionych sytuacji mają miejsce, powinieneś odbyć rozmowę ze swoim chłopakiem na temat zachowania twojej przyjaciółki. Powiedz, że ona nigdy się tak nie zachowywała, dlatego wnioskujesz, że chce ci go odbić. Kobiety w pewnych sprawach mają szósty zmysł i widzą to, czego faceci w ogóle nie dostrzegają. Dlatego dobrze będzie, jeśli otworzysz mu oczy. Daj mu także do zrozumienia, że doceniłabyś, gdyby on ograniczył kontakty z twoją przyjaciółką.

Tłum. AP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje