Reklama

Reklama

Za co kochają nas mężczyźni?

Blondynka, brunetka, ruda.... Skromna, spokojna, szalona, z poczuciem humoru. Wrażliwa, inteligentna...

Co tak naprawdę intryguje mężczyzn? Jakie kobiety podobają im się najbardziej? Czego nie lubią , a co kochają? Które części ciała przyciągają najbardziej ich wzrok? Chcesz znać odpowiedź? Przeczytaj!

Inteligencja na pierwszym miejscu!

Podczas wypoczynku w Tunezji zastanawiałam się niejednokrotnie nad tym, za co tak naprawdę kochają nas faceci? Po powrocie do kraju postanowiłam przeprowadzić osobiste śledztwo w tej sprawie. W trakcie rozmów dowiedziałam się wielu zaskakujących rzeczy. Najważniejsze z nich to fakt, że tak naprawdę dla facetów nieważny jest wiek partnerki ani stan konta bankowego.

Reklama

- Idealna partnerka musi posiadać zdolność słuchania innych - przekonywał mnie Krzysztof z Krakowa. Jego zdaniem umiejętność ta nie jest domeną mężczyzn. Krzysztof kocha kobiety przede wszystkim za ich delikatność, dar przekonywania, wyrozumiałość i konsekwentne dążenie do celu. Pociągają go kobiety, z którymi można pogadać nie tylko o najnowszych trendach w modzie, nowinkach kosmetycznych...

Piękne i wyrozumiałe

Kamil z Warszawy kocha kobiety piękne. Dla niego "piękna" oznacza mądra i wrażliwa, rozsądna, ale stanowcza. Nie musi mieć długich blond włosów. Kobieta, jego zdaniem, powinna zawsze zwracać uwagę na swój wygląd i pamiętać o tym, że nie w każde miejsce można ubrać się tak samo, o czym niestety - zdaniem Kamila - kobiety często zapominają. Młody tancerz z Warszawy dodaje, że kobieta powinna chodzić z gracją, czasami być nonszalancka i "elastyczna jak na damę wypada".

Andrzej, fotograf z Podkarpacia, wyznaje, że kocha kobiety przede wszystkim za ich wyrozumiałość. Swoją partnerkę szanuje przede wszystkim za to, że jest z nim mimo tego, że jeździ na wózku inwalidzkim, za to, że jest z nim choć wie, że jest pozbawiona wielu rzeczy z powodu jego niepełnosprawności. Dla niego wygląd zewnętrzny nie ma żadnego znaczenia, choć w tajemnicy dodaje, że podobają mu się dziewczyny o długich czarnych włosach. Zastanawia się jednak, dlaczego jego wszystkie dotychczasowe partnerki były w takim razie "stuprocentowymi blondynkami".

Wysportowana z poczuciem humoru

Dla Maćka, studenta z Rzeszowa, najważniejsze jest poczucie humoru, silny charakter oraz kreatywność. Nie znosi bezsensownego babskiego gadulstwa, drażni go głupota, egoizm i zrzędliwość. Marzy o "normalnej kobiecie", która będzie mogła zapewnić mu bezpieczeństwo i stabilizację.

Paweł, student IV roku wychowania fizycznego, przyznaje, że pociągają go dziewczyny inteligentne, mające pasję i uprawiające jakieś sporty. Sam gra w koszykówkę, pływa i jeździ na nartach. Pewnie dlatego preferuje sportowe sylwetki. Uwielbia długie nogi, kształtne piersi i zgrabne pośladki. Nie lubi sztucznych dziewczyn, pretensjonalnych, udających kogoś, kim naprawdę nie są.

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Lazer | wygląd | Blondynka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje