Reklama

Reklama

Zrób przyjemność swojemu chłopakowi

Chcesz okazać swojemu chłopcu uczucia i nie wiesz, jak to zrobić? Wykorzystaj nadchodzący Dzień Chłopaka i złóż mu życzenia.

8 marca panie są obdarowywane kwiatami i prezentami, otrzymują też liczne życzenia. A co z mężczyznami? Czy oni nie zasługują na swój dzień? Przecież to właśnie oni otaczają nas opieką i są dla nas wsparciem. Dzięki ich komplementom czujemy się piękniejsze, a ich miłość czyni nasze życie bardziej wartościowym. Z pewnością wiele kobiet i dziewczyn chciałoby okazać sympatię swoim partnerom i przyjaciołom, ale nie zawsze wiedzą, jak to zrobić.

Reklama

Doskonałą okazją jest Dzień Chłopaka, święto, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Urocza niespodzianka

Zazwyczaj to on przynosi ci kwiaty, prezenty, zaprasza do kina. Warto od czasu do czasu dać mu do zrozumienia, że te starania są dla ciebie ważne, że je zauważasz i zaskoczyć go jakąś miłą niespodzianką. Nawet jeżeli twój chłopak sugeruje, że takie rzeczy są mu obojętne, z pewnością sprawisz mu przyjemność. To właśnie takie drobiazgi podnoszą jakość związku.

Możesz także wykorzystać ten dzień, aby wyciągnąć rękę do zgody po kłótni.

Sposób na podryw

Podoba ci się pewien chłopak, ale nie wiesz jak to okazać? Składając mu życzenia z okazji Dnia Chłopaka, dajesz do zrozumienia, że darzysz go dużą sympatią i doceniasz jako mężczyznę. To może być pierwszy krok do zacieśnienia waszej znajomości. Sposób jest zarazem pomysłowy i bezpieczny. Nie musisz do niego dzwonić, ani szukać okazji do rozmowy - wystarczy, że wyślesz pozdrowienia.

Nie tylko dla zakochanych

Możesz wykorzystać Dzień Chłopaka, aby zrobić niespodziankę swojemu ukochanemu, ale możesz też wysłać życzenia do swoich kolegów i przyjaciół, których po prostu lubisz. Każdego z nich z pewnością ucieszą takie dowody sympatii.

Dzień Chłopaka

W raporcie specjalnym z okazji Dnia chłopaka będzie można przeczytać nie tylko wasze życzenia, ale wiele porad dotyczących budowania idealnego związku. Dowiecie się sporo o relacjach między chłopcami i dziewczętami. Poradzimy wam, co zrobić, aby wasze randki były udane. Liczne psychotesty pozwolą wam dowiedzieć się więcej o waszym związku i zapewnią dobrą zabawę.

IG

Dowiedz się więcej na temat: życzenia | przyjemność

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje