Reklama

Reklama

AA Cera Wrażliwa

Specjalistyczna pomoc dla cery wrażliwej. 0% alergenów, parabenów, barwników.

AA Cera Wrażliwa. Kojące mleczko do demakijażu do każdego rodzaju cery, bezzapachowe

Łagodne mleczko stworzono, by skutecznie usuwać makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, przynieść jej ukojenie i chronić przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Jego bezzapachową formułę ulepszono i pozbawiono alergenów oraz parabenów, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień. Zawarte w mleczku witaminy A i E wygładzają skórę, zapewniając jej gładkość i elastyczność, a wyciąg z rumianku i alantoina działają kojąco, zmniejszając podrażnienia i zaczerwienienia.

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem przy użyciu płatków kosmetycznych nasączonych mleczkiem oczyścić skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie zastosować tonik z tej samej linii.

Reklama

250 ml - 13 zł

AA Cera Wrażliwa. Kojący tonik do każdego rodzaju cery, bezzapachowy

Łagodny tonik stworzono, by doskonale oczyszczać i odświeżać wrażliwą skórę, przynieść jej ukojenie, przywrócić prawidłowe pH i chronić przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Jego bezzapachową formułę ulepszono i pozbawiono alergenów oraz parabenów, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego i naturalnej betainy tonik nawilża skórę, chroniąc ją przed przesuszeniem. Wyciąg z Boswellia serrata i alantoina działają kojąco, zmniejszając podrażnienia i zaczerwienienia.

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry twarzy, szyi i dekoltu mleczkiem zastosować tonik AA Cera Wrażliwa.

250 ml - 13 zł

AA Cera Wrażliwa. Kojący żel do mycia twarzy do cery normalnej, tłustej i mieszanej, bezzapachowy

Łagodny żel stworzono, by skutecznie usuwać makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, przynieść jej ukojenie i chronić przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Jego bezzapachową formułę ulepszono i pozbawiono alergenów oraz parabenów, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień. Żel zawiera ekstrakt z aloesu, który dzięki bogatej zawartości substancji aktywnych idealnie nawilża i regeneruje skórę. Alantoina i D-pantenol koją i łagodzą podrażnienia.

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem nałożyć równomiernie na wilgotną skórę twarzy i szyi, rozprowadzić kolistymi ruchami, delikatnie masować, a następnie spłukać letnią wodą.

125 ml - 14 zł

AA Cera Wrażliwa. Krem nawilżający do każdego rodzaju cery, bezzapachowy

Krem stworzono, by doskonale nawilżać i regenerować wrażliwą skórę, przynieść jej ukojenie i chronić przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Jego bezzapachową formułę ulepszono i pozbawiono alergenów oraz parabenów, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień. Krem zawiera witaminę E, która odżywia i regeneruje skórę oraz chroni ją przed szkodliwym działaniem środowiska, zapobiegając jej przedwczesnemu starzeniu się. Wyciąg z rumianku i alantoina działają kojąco, zmniejszając podrażnienia i zaczerwienienia.

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry nanieść krem na twarz, szyję i dekolt.

50 ml - 14 zł

AA Cera Wrażliwa. Krem półtłusty do cery suchej i normalnej, bezzapachowy

Krem stworzono, by doskonale odżywiać i natłuszczać skórę, przynieść jej ukojenie i chronić przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Jego bezzapachową formułę ulepszono i pozbawiono alergenów oraz parabenów, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień. Krem zawiera witaminę E, która odżywia i regeneruje naskórek, zapewniając ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych i zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry. Wyciąg z rumianku i alantoina koją podrażnienia i zmniejszają zaczerwienienia.

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry nanieść krem na twarz, szyję i dekolt.

50 ml - 14 zł

AA Cera Wrażliwa. Krem tłusty do cery suchej i normalnej, bezzapachowy

Krem o bogatej recepturze stworzono, by wzmocnić barierę hydrolipidową wrażliwej skóry, odżywiać ją, przynieść jej ukojenie i długotrwałe uczucie komfortu oraz chronić ją przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Bezzapachową formułę kremu ulepszono i pozbawiono alergenów oraz parabenów, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień. Olej canola działa ochronnie i zmniejsza uczucie napięcia skóry. Witaminy A i E przyspieszają regenerację naskórka oraz zapewniają skórze gładkość i elastyczność. Wyciąg z rumianku i alantoina działają kojąco, zmniejszając podrażnienia i zaczerwienienia.

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry nanieść krem na twarz, szyję i dekolt.

50 ml - 14 zł

AA Cera Wrażliwa. Krem odżywczy do każdego rodzaju cery, bezzapachowy

Krem stworzono, by doskonale odżywiać wrażliwą skórę, przywracać jej świeżość i zdrowy koloryt, przynieść ukojenie oraz chronić przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Jego bezzapachową formułę ulepszono i pozbawiono alergenów oraz parabenów, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień. Olej canola działa ochronnie i zmniejsza nieprzyjemne uczucie napięcia skóry. Witaminy A i E zapewniają jej gładkość i zapobiegają skutkom starzenia się. Wyciąg z rumianku i alantoina działają kojąco, zmniejszając podrażnienia i zaczerwienienia.

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry nanieść krem na twarz, szyję i dekolt.

50 ml - 19 zł

AA Cera Wrażliwa. Kojący krem pod oczy do codziennej pielęgnacji, bezzapachowy

Krem stworzono, by przynieść ukojenie wrażliwej skórze okolic oczu, chronić ją przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, uelastycznić i wygładzić. Jego bezzapachową formułę ulepszono i pozbawiono alergenów oraz parabenów, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień. Witaminy A i E przyspieszają regenerację naskórka, zapewniając skórze gładkość i elastyczność. Wyciąg z rumianku zmniejsza zaczerwienienia skóry, zaś alantoina i D-pantenol łagodzą podrażnienia.

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem nanieść opuszkami palców, wklepując delikatnie w skórę wokół oczu.

30 ml - 13 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: mleczko | cer | tonik | krem | cera | uroda | kosmetyki | pielęgnacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy