Reklama

Reklama

Aroma Selection – pielęgnacyjny rytuał skóry od KLAPP Cosmetics

Ta niezwykła linia oferuje perfekcyjne maski dla każdego typu cery. Intensywnie działający Cream Peeling przygotowuje skórę do aplikacji preparatów pielęgnacyjnych. Wyjątkowe aromaty produktów pomagają w odprężeniu i zrelaksowaniu się podczas zabiegu. Aroma Selection, sekret pięknej skóry dostępne również jako zabieg w gabinecie.

Oczyszczanie, eksfoliacja, wygładzenie i stymulacja to sekrety pięknej skóry. W linii Aroma Selection oprócz maski i kremowego peelingu, znajdziemy także maski: Lemongrass - Detox mask, maskę o odświeżającym i oczyszczającym działaniu dla zmęczonej i zestresowanej skóry oraz Lavender - Calming MaskAloe Vera, maskę o delikatnym zapachu lawendowym dla szorstkiej i podrażnionej skóry.

Coffee Cream Peeling

Reklama

Kremowy peeling zawierający delikatne ziarna kawy o przyjemnym aromacie, gruntownie oczyszcza każdy rodzaj skóry (poza skórą wrażliwą i naczyniową). Usuwa martwe komórki naskórka i wspiera proces jej oczyszczenia.

Sposób użycia: Stosować dwa razy w tygodniu na oczyszczoną skórę. Masować delikatnie okrężnymi ruchami, a pozostałości zmyć wodą. Następnie zastosować preparat pielęgnacyjny. Uwaga: Ziarna palonej kawy mogą przyczynić się do ciemnienia koloru peelingu. Nie wpływa to na jakość produktu.

Cena: 127 zł | 50 ml

Orange - coconut - effekt mask

Ochronna maska o zapachu pomarańczy i kokosa. Ochronna i nawilżająca maska o delikatnym zapachu pomarańczy i kokosa dla wymagającej i zniszczonej słońcem skóry. Preparat chroni skórę przed uszkodzeniami UV i wspiera jej odporność.

Sposób użycia: Stosować dwa razy w tygodniu na oczyszczoną skórę. Pozostawić na 20 minut, a ewentualne pozostałości zmyć wodą. W przypadku suchej cery delikatnie wmasować w skórę. Następnie zastosować krem pielęgnacyjny.

Cena: 127 zł | 50 ml

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje